Міліціонери виявлятимуть диверсійно-розвідувальні групи

Півсотні бійців з міськрайвідділів Чернігівської області та підрозділів, відділів і служб УМВС змінять своїх побратимів в зоні проведення антитерористичної операції.

Під час шикування особового складу зведеного загону перед відправкою в зону проведення антитерористичної операції начальник управління громадської безпеки Олександр Селіверстов наказав бійцям не втрачати пильності, допомагати один одному і головне — всім повернутися живими і неушкодженими.

Потім був проведений короткий інструктаж – дотримуватися правил поводження зі зброєю, бути пильним, чітко виконувати накази, культурно спілкуватися з місцевим населенням і не зганьбити честь українського бійця. Інструкції прості, але їх виконання врятувало життя не одному воїнові.

Провести бійців на Схід прийшли не тільки побратими, друзі та рідні міліціонерів, а й волонтери, які передали правоохоронцям масу корисних речей.

Чернігівські міліціонери охоронятимуть громадський порядок у Слов’янську, нестимуть службу на блокпостах, виїжджатимуть у складі мобільних груп на виклики, а також виявлятимуть диверсійно-розвідувальні групи ворога.

Сергій БРИЛЬ

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?