Медаллю «Івана Мазепи» нагородили лауреатів

Міжнародна літературно-мистецька Академія України, президентом якої є письменник, перекладач Сергій Дзюба, назвала лауреатів, удостоєних медалі «Івана Мазепи».

Серед нагороджених — волинський письменник Йосип Струцюк – за драматичну поему про Івана Мазепу «Анафема», книжку «Операція «Burza», або Ми їх спільно винищимо» та за інші твори про відомі постаті національної історії.

Нагороди удостоївся учасник АТО Петро Билина із Василькова Київської області – за книгу «Війна кличе. Стань переможцем». Серед лауреатів також науковці з Києва, батько і донька, Валентин і Оксана Яблонські – за монографію «Нескорена Волинь».

Леонід та Світлана Фросевич, журналісти видання «Український репортер» нагороджені медаллю «Івана Мазепи» — за значну творчу, патріотичну та подвижницьку діяльність на благо України.

6 березня в Національному музеї літератури медаль “Івана Мазепи” вручив письменик, директор видавництва “Український пріоритет” Володимир Шовкошитний.

До теми. Міжнародна патріотична медаль “Івана Мазепи” заснована в 2016 році Міжнародною літературно-мистецькою Академією України для відзначення письменників, митців, науковців, перекладачів, журналістів, громадських діячів, меценатів з України та зарубіжжя за визначну патріотичну діяльність, спрямовану на підтримку незалежності нашої держави, активну пропаганду української культури, літератури, мистецтва, книговидання, видатних діячів України у світі.

Серед нагороджених– відомі українські письменники Юрій Мушкетик, Валерій Шевчук, Леонід Горлач, Рауль Чілачава, Ігор Качуровський, Богдан Бойчук, Володимир Шовкошитний, Станіслав Бондаренко, Анна Багряна; літературознавці Євген Баран і Михайлина Коцюбинська; іноземні письменники, перекладачі Войцех Пестка (Польща), Дмитр Христов (Болгарія); Надзвичайний і Повноважний Посол України в Канаді Андрій Шевченко.

Автограф від знаного майстра слова Володимира Шовкошитного

Фото Євгенія МАЙОРОВА, «Український репортер»

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?