Матч за мир та єдність відбувся у Чернігові

06У Чернігові, у рамках благодійної акції «Матч за мир та єдність», пройшов футбольний турнір у підтримку військовослужбовців, які беруть участь в антитерористичній операції на Сході нашої держави.

Захід відбувся за участю команди зірок естради, кіно та шоу-бізнесу ФК «Маестро» та збірних команд Генерального штабу Збройних Сил України, оперативного командування «Північ» та органів місцевого самоврядування. Перед початком змагань гравці і вболівальники вшанували пам’ять загиблих учасників АТО, після чого виконали Державний гімн України та підняли Державний прапор.

01

02

06

10Чернігівські шанувальники футболу провели на стадіоні майже п’ять годин. Переможцем змагань стала команда органів місцевого самоврядування, друге місце посіла команда ФК «Маестро», а на третьому опинилася збірна Генерального штабу Збройних Сил України, а на четвертому – збірна оперативного командування «Північ».

04

05

07

11Чернігівські «футбольні баталії» вихідного дня стали частиною Всеукраїнського туру ФК «Маестро», основною метою якого є надання допомоги підрозділам, які виконують завдання в зоні АТО, а також пораненим військовослужбовцям Збройних Сил. Після закінчення усіх матчів, які визначили першість команд, відбулося нагородження переможців. Військові посадовці та чиновники обласного центру привітали команди-призери і вручили їм кубки, медалі та подарунки. А гравці в свою чергу розповіли, що чудово провели час і отримали задоволення від гри.

03

09

08Також під час футбольного турніру громадські активісти організували збір коштів на підтримку воїнів АТО.

Віталій КИРИЛОВ

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?