Листопад розпочнеться з тривалої магнітної бурі

Спалахи на Сонці будуть відбуватися протягом місяця. Метеочутливим людям вже зараз варто подумати, як захиститися від їх негативного впливу.

З 25 жовтня вчені спостерігають стрімке зростання плям на Сонці. Їх ядро ​​за розмірами зрівнялося із Землею. Плями, що з’являються через початок 25-го сонячного циклу, викликають магнітні бурі.

Слабкі сплески особливо чутливі люди могли відчути наприкінці жовтня.

Наступний місяць принесе їм більше серйозні випробування.

Останній осінній місяць почнеться зі спалаху на Сонці. Сильна буря триватиме до 10 листопада. Потім підуть короткочасні сплески.

Фахівці очікують магнітні бурі: 11 листопада; 15 листопада; 20-25 листопада.

Вплив від спалахів буде накопичуватися. До кінця місяця метеозалежні люди можуть відчувати наслідки всіх листопадових магнітних бур. Особливо сприйнятливі до них літні громадяни, вагітні, особи, які мають проблеми з серцем.

Як захиститися від шкідливого впливу Сонця?

Магнітні бурі згубно впливають на самопочуття. У метеозалежних людей вони можуть викликати: перепади настрою; скачки тиску; головну біль; безсоння. Під час потужних спалахів багато людей відчуватимуть втому, загальну слабкість, дратівливість.

Дотримання режиму — один з основних способів, як захиститися від впливу магнітних бур. Фахівці рекомендують зробити акцент на відпочинок. Тим більше, що в пригніченому стані організм не здатний активно працювати. Необхідно частіше бувати на свіжому повітрі, намагатися уникати конфліктів. Споживання жирної їжі та алкоголю бажано обмежити хоча б в період магнітних бур.

Найбільш чутливим особам варто приймати заспокійливі та інші ліки, призначені для мінімізації загострення через стани сонячної активності. Магнітні бурі відбуваються постійно. Щоб захиститися від їх впливу, фахівці також рекомендують відмовитися від збудливих нервову систему напоїв на кшталт кави, замінивши їх зеленим чаєм.

Джерело

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?