Лукашенко порадив українцям розібратися чому дорогий бензин

Президент Республіки Білорусь Алєксандр Лукашенко озвучив причину завищеної вартості пального для автотранспорту, яке надходить з Білорусі в Україну.

— Ми продаємо вам пальне дешевше, ніж будь кому, а тому розберіться — хто купляє його і хто продає, — відповів білоруський Президент, — Чесно кажу: мене іноді дивує — у вас 3, а то й 5 посередників на особливо чутливих товарах. От ви приберіть цих посередників, і у вас буде бензин такий як і в Білорусі, це десь 90-80 центів за літр, а деякі види навіть і 70 центів. А хто тут навар робить до півтора-двох доларів за літр бензину — у цьому слід вам самим розібратися. Я вам раджу це зробити.

Як бачимо, посередники диктують суспільству свої умови, прикриваючись товарно-ринковими відносинами. А влада загалом, як бачимо, у нас безсила, а конкретно владні інституції, які могли б зайнятися розслідуванням та дослідженням цієї проблематики, або не діють як слід, або ж самі у цьому зацікавлені. От і маємо те, що маємо, як казав у свій час Леонід Макарович Кравчук.

Пряма мова:

Ответ Александра Григарьевича Лукашенко на вопрос – "почему такое дорогое топливо в Украине"

Ответ Александра Григорьевича Лукашенко на вопрос – "почему такое дорогое топливо в Украине"

Опубликовано А95 Консалтинг/OilNews Четверг, 31 мая 2018 г.

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?