Людмила Бабичева — єдина з кандидатів у депутати пройшла поліграф

16 липня в конференц залі готелю Рейкарц відбувся публічний захід з проходження поліграфу кандидатом від партії «Сила і Честь» Людмилою Бабичевою.

Проходження поліграфу ще на початку липня пообіцяв пройти інший кандидат – Олег Семінський. Але за тиждень відмовився це робити у присутності відеокамер і виставив умову, що пройде поліграф тільки після інших.

Людмила Бабичева стала єдиним кандидатом, хто прийняв виклик і на день проходження поліграфічного тесту запросила Семінського та Власенка пройти поліграф разом з нею. Але жоден з них на тест так і не з’явився. То, може, злякалися, що на відміну від Бабичевої, поліграф «викриє» якісь не бажані історії з їхнього життя?

На сторінці у Фейсбук написали:

Людмила Бабичева пройшла поліграф і стала першим кандидатом в Чернігові, яка це зробила. За присутності міжнародних спостерігачів та ЗМІ, кандидат від політичної партії “Сила і Честь” відповіла на всі запитання. Людмила Бабичева показала своїм прикладом, яким має бути кандидат в депутати – чесним, відкритим та тримати своє слово.

Навігація записів

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?