Ксенія з Чернігова: «Я люблю свого тата, бо він захищає нашу країну»

_C7K8532_новый размер1 червня, у міжнародний день захисту дітей, у Чернігові презентували фотовиставку у рамках Всеукраїнського проекту «Діти героїв». Організатором стала ГО «Всеукраїнська асоціація матерів» за підтримки Геннадія Корбана.

Метою заходу стало бажання привернути увагу до сімей наших героїв. Це можливість допомогти учасникам АТО не лише фінансово, але й морально, показати сім’ям героїв, що вони не одні, про них не забули.

«Ні тут, ні в Києві, ні, навіть, у Дніпропетровську війна не відчувається. Усі втомилися. Це один із прикладів, який нагадує, що ми не повинні цього забувати. Найцінніше, що у нас є – діти. Заради них ми там і стоїмо.

_C7K8605_новый размер
Для збільшення фото, клацніть по ньому

 

_C7K8700_новый размер

Геннадій Корбан підтримав цю акцію. Він така ж людина, як і ми і у нього теж є серце» – так коментує подію Євген Терехов (позивний Джексон), представник Фонду оборони країни, що після демобілізації долучився до лав волонтерів.

_C7K8500_новый размер

_C7K8628_новый размерУчасниками проекту стали матері й діти, чоловіки та батьки яких перебувають у зоні АТО. Протягом трьох місяців у проекті взяли участь близько десяти сімей. Наймолодшому учасникові зараз один рік, а найстаршому – чотирнадцять.

_C7K8542_новый размер

_C7K8732_новый размер

«Ми намагалися не повторюватися та обирати різні локації для фотозйомок» – так говорять про робочі процеси організатори.

_C7K8544_новый размер

_C7K8647_новый размер

«Дякуємо всім фотографам за те, що пішли нам назустріч та зробили фотозйомки на волонтерських засадах. Також велика подяка Геннадію Корбану за підтримку нашої ініціативи» – сказала Тетяна Плескач, заступник голови ГО «Всеукраїнська асоціація матерів».

_C7K8572_новый размер

_C7K8735_новый размер

Самі учасники фотозйомок отримали світлини та подарунки.

_C7K8605_новый размерОднією з юних моделей була Ксенія. Вона розповіла, що фотографувалася для тата. «Я його люблю й він захищає Батьківщину» – не по-дитячому серйозно відповіла малеча на запитання, для чого робила світлину.

_C7K8619_новый размерЇї батько – прикордонник. Тиждень тому був на ротації та зараз служить на Волині. Сім’я планує об’єднуватися й мати Ксенії з її молодшим братом Віталієм переїдуть до тата.

_C7K8710_новый размерЗа період служби не тільки батько встиг засумувати за дітьми, а й вони за ним. Мати Ксеніі розповіла, що був такий час, коли її чоловік повертався додому – молодший син не впізнавав його. «Коли мій чоловік приїхав на кілька днів додому, молодшенький подивився на мене, на нього й запитав: «Дядя, ти хто?», – не стримуючи емоцій ділиться мати Ксенії.

Олена МІЩЕНКО. Фото Віктора КОШМАЛА

Навігація записів

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?