Конституція України потребує оновлення

Конституція України потребує якнайшвидшого оновлення, щоб відповідати потребам людини та держави. Про це заявив український політик, екс-віце-прем’єр-міністр Роман Безсмертний під час зустрічі зі студентами, організованої громадським рухом «Шоста влада».   

«У нас найкраща у світі Конституція. Але вона, як людина, живий організм. Її не можна тримати в штучних умовах, вона повинна жити і бігти трошки попереду нас, показуючи нам орієнтир. Її треба оживляти. Сьогодні суспільство пережило цю Конституцію», – сказав він.

Безсмертний вважає, щоб повернути потребу людини в державі і держави в людині, треба замінити деякі внутрішні механізми Основного Закону. Мова йде про серйозні зміни не тільки у вертикалі, а й у горизонталі системи української держави.

«Там сидить тиранічно патерналістська система. Вона чинить утиски щодо прав і свобод громадянина і не дає відповідь на потреби людини з точки зору соціальних параметрів. Українське суспільство, на жаль для української держави, переросло її, воно говорить про інші цінності», – зазначив політик.

Навігація записів

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?