Конкурс рукописів місцевих авторів завершується

Талановиті автори Чернігівщини мають ще кілька робочих днів, щоб цього року спробувати видати власну книгу коштом обласного бюджету. Термін прийому матеріалів на відкритий обласний конкурс рукописів місцевих авторів спливає 8 травня.

Конкурс покликаний відкрити широкій громадськості якісні та суспільно значущі твори авторів Чернігівської області, які не мають перспективи випуску у комерційних видавництвах. Обрані на конкурсі книги видадуть друком і передадуть до бібліотек та інших зацікавлених установ.

На конкурс приймаються рукописи будь-якої тематики: як художні, так і публіцистичні чи наукові твори.

Для участі слід до 8 травня включно подати до Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації рукопис твору в електронному вигляді разом з анотацією та короткими відомостями про автора, мотиваційний лист, заяву визначеної форми, а для наукових творів — додатково дві фахові рецензії.

За додатковою інформацією просимо звертатися до Валерія Сорокіна за телефоном (0462) 67-86-94 або електронною поштою. Детальні умови конкурсу розміщені на офіційному веб-сайті облдержадміністрації.

В контексті. Конкурс рукописів місцевих авторів проводиться щороку в рамках виконання обласної Програми підтримки розвитку інформаційної та видавничої сфер Чернігівщини на 2016–2020 роки. За підсумками конкурсів у 2016–2018 роках вийшли у світ 27 книг загальним накладом 5800 примірників.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?