Команда нового директора штурмувала контору лісового підприємства

Новий директор таки увірвався в контору ДП «Городнярайагролісгосп». Щоправда, довелося йому це зробити разом зі своїми посіпаками через вибиті вікна, але запланований штурм підприємства таки відбувся. 

Ігноруючи протести працівників підприємства і те, що суд ще не виніс рішення щодо законності звільнення Ігоря Надточея, а, отже, і призначення нового керівника, представники КП «Чернігівоблагроліс» увірвалися силоміць в контору лісгоспу ввечері 28 листопада.

Нагадаємо — облога підприємства тривала понад тиждень. Наше видання повідомляло про цю подію. Колектив всіма силами відстоював свою позицію. На місце протистояння рейдерському захвату, як називають ситуацію лісівники, регулярно приїжджали правохоронці. Були тут і представники місцевої влади. Вони теж настоювали на тому, що треба дочекатися рішення суду. Однак прибулі таки зробили свою справу, мабуть, дуже вже треба було скоріше виконати задумане.

Війна за лісгосп триває вже довго і досі спроби КП «Чернігівоблагроліс» не увінчувалися успіхами. Городнянські лісівники самовіддано противилися і тримали оборону. Рахунки непокорного підприємства обласне керівництво заблокувало, але працівники готові були й без зарплати відстоювати свої інтереси. Не зважали вони й на погрози щодо звільнення всіх до єдиного.

Допоки нема рішення суду, важко спрогнозувати, як врегулюється ситуація. Лісівники сподіваються на справедливе правосуддя і згортати боротьбу не мають намірів. Ми інформуватимемо читачів про подальший перебіг подій.

За інформацією «Новини Городнянщини»

Попередня публікація на тему:

Лісівники знову проти призначення нового директора

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?