Херсонські депутати Путіну: російські території — це болота під Москвою

Херсонська міськрада: Росія – це завжди смерть, приниження, голод, невігластво, страждання.

Херсонський міський голова Володимир Ніколаєнко і депутати міської ради відповіли президенту Росії Володимиру Путіну на слова про те, що південь України і Причорномор’я – це “споконвічно російські території”.

Про це сказано на сайті Херсонської міськради.

“Ми нагадаємо Путіну і всім його прихильникам, що споконвічні російські території – це болота під Москвою. Все інше – це території, якими московити заволоділи завдяки власній тваринній жорстокості і підступності … Росія – це смерть. Неважливо куди вона приходить – в Сибір, на Урал, в Україну або в Сирію. Росія – це завжди смерть, приниження, голод, сморід, невігластво і страждання. Про це повинен пам’ятати кожен українець, не тільки коли він йде голосувати. Про це кожен з нас повинен пам’ятати, коли дивиться російське телебачення, читає російську пресу, слухає російську попсу чи купує російські товари”, – заявив Ніколаєнко.

“Причорномор’я настільки прекрасне і далеке від московських боліт, що мені важко уявити собі, як Путіну могло прийти в голову, що Росія має до нас якесь відношення. Південь України – етнічно, ментально географічно, культурно український. Завжди був українським і завжди буде. Буде українським і тоді, коли Росії вже не буде”, – сказано в зверненні глави Херсонської міськради.

Звернення Ніколаєнка підтримали 33 депутати Херсонської міськради.

Нагадаємо, що на прес-конференції в РФ 19 грудня, відповідаючи на питання про ставлення до Володимира Леніна, Путін заявив, що все Причорномор’я і східна частина України – це споконвічно російські території, і тепер РФ з цим розбирається.

На фото: Володимир Ніколаєнко

Навігація записів

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?