Керівник Чернігівської «Батьківщини» продемонстрував стриптиз

Керівник Чернігівського міського осередку «Батьківщини» Дмитро Іванов не лише має здатність добре засвоювати теоретичний матеріал — догми своїх партійних босів (не дарма ж має аж три вищі освіти!), а й успішно на практиці переймає досвід вчителів, нехай і колишніх. 

Олег Ляшко — народний депутат від Чернігівщини, теж, як відомо, обожнює рекламуватися під різним піар-соусом. Однією зі сфер у цьому конгломераті є, звичайно, для цього політика сексуальна складова. Молодий політик Дмитро Іванов із Чернігова ще зовсім до такого стану не дійшов, але вже полюбляє робити подібні перші потуги. На своїй сторінці у ФБ він розмістив і фото, і відео з напівоголеним своїм єством, мовляв, дивіться, який я “мен” — все на виду, нічогісінько не приховую від вас, мої  дорогі чернігівці. А ще ж ось, дивіться, як я бігаю — ніхто з політичних опонентів не спіймає.

Окрім цього Дмитро й далеко наперед заглядає, мо’ на посаду майбутнього мера тягне? Бо ж для підкріплення демонструє фото: як він гарно управляє велосипедом, адже західна мода і на наші терени простяглася. Отож, аби не відставати, а в недалекому й перегнати старших товаришів, треба формувати правильно не лише свої погляди, а бути й фізично загартованим. Адже ж нинішній мер Чернігова Владислав Атрошенко досить твердо стоїть на ногах: не дарма він регулярно тренується в тренажерному атлетичному закладі, ну, нехай і своєму, але ж форму он як тримає! Цього літа теж перед дівчатами-журналістками (та й хіба тільки перед дівчатами?) на березі Десни красувався!

Дмитро Іванов рекламує свою ранкову пробіжку

Опубликовано Дмитро Івановым Суббота, 1 сентября 2018 г.

Опубликовано Дмитро Івановым Суббота, 1 сентября 2018 г.

Але не лише саморекламою втішається молодий політик! І справді вже перші чоловічі вчинки проявляє. І це я абсолютно без усілякого сарказму! Що є — то є, як кажуть. «Допоможіть зробити цю людину відомою» — під такою назвою на своїй сторінці у ФБ Дмитро Іванов розмістив свій матеріал — розповідає про те, як він днями пішов на досить сміливий вчинок: спіймав злодюгу, який у перехожих відібрав барсетку. Відео, яке він теж розмістив на цій ж сторінці, свідчить про дійсно гідний вчинок і жодні паралелі з тим же Ляшком, який у свій час ловив сепаратистів і цим хизувався, тут безпідставні. Тільки тоді, коли вже читаєш той текст про випадок, що трапився із затриманням злодія, розумієш, що значення назви публікації («Допоможіть зробити цю людину відомою») не відноситься до автора, а до особи, яка вчинила протиправне діяння.  Хоча, як сказати, який сенс започатковував Дмитро у той заголовок?

А про саму історію, що трапилася, Дмитро Іванов у ФБ пише так: «Сьогодні приблизно о 17-30 біля 27-ї школи відбулася ця історія. Неподалік від футбольного майданчика я почув вигуки “Допоможіть, будь ласка!”. Гукав на допомогу хлопчик років 9-12. Він звертався до людей, щоб вони допомогли затримати злодія, який вкрав у малого сумку з ключами та мобільним телефоном. Я відреагував на його прохання. Згадавши іспити з фізичного виховання, я побіг з прискоренням за негідником у напрямку ринку “Нива”. На деякий час я втратив з поля зору цього махінатора, але, на щастя, знайшов на ринку. За допомогою небайдужих людей ми спіймали його, а сумку знайшли з усім, що було в середині в магазині в якому він хотів сховатися.
Як завжди, поряд не було поліції. Довелося реагувати самостійно. Чесно кажучи, давно так не бігав з прискоренням. Але побачивши радісні очі цього хлопчини, впевнився, що вчинив правильно! P.S.: На жаль, відео під час бігу не одразу включилося (потрібна action camera)».

Опубликовано Дмитро Івановым Cреда, 1 августа 2018 г.

Опубликовано Дмитро Івановым Cреда, 1 августа 2018 г.

Ось таке не політичне життя вирує з політиками в оновленому чудовому Чернігові…

Сергій Вітер

Фото та відео “запозичені” з власної сторінки Дмитра Іванова у ФБ

Ще цікаві повідомлення

5 thoughts on “Керівник Чернігівської «Батьківщини» продемонстрував стриптиз

 1. Макс

  пускай знает город наших героев!

 2. Гриша

  печально, что нереализовавши себя в политике, с пользой для города, представители политических партий начинают хвастаться “своим телом”.если нечего писать о достижениях, то уж лучше вообще промолчать)))

 3. Влад

  Дима – ты супергерой! ???
  неплохой пиар в стиле “ню”)))))

 4. Наталья

  Иванов просто бэтмэн, ловит бандитов вместо полиции)))) Юля купи ему экшнкамеру для завершения образа))))

 5. Сергей

  Зачем нам полиция, у нас есть Иванов…

Не бажаєте прокоментувати?