«Картина» у справі Шеремета «почала розсипатися»

«Тут або вони, або ми!» — Олег Сенцов закликав звільнити підозрюваних у вбивстві журналіста Павла Шеремета.

Приватна думка. «Докази» грудневого прес-брифінгу та промова міністра внутрішніх справ пана Авакова у програмі Савіка Шустера щодо затримання підозрюваних/обвинувачених у справі вбивства Павла Шеремета настільки є нікчемними, що просто немає слів. Але слова потрібні для замовників «кримінал-шоу» знайшлися у самого Арсена Авакова та інших представників владної еліти.

Міністр внутрішніх справ кілька разів повторював, що він «міністр, але цивільна особа», «косвенные доказательства» тощо. Але між іншим, жодних прямих доказів так ніхто і не спромігся навести. А слухаючи «цивільного міністра» взагалі дивуєшся — наскільки людина є не компетентною саме у цій справі. Адже ж кожному юристові зрозуміло, що і слідство, і суд можуть враховувати непрямі  докази («косвенные доказательства»),  але для «обов`язкової умови» визнання особи винною, необхідно мати беззаперечні ПРЯМІ докази. А ЖОДНИХ прямих доказів ніхто з посадовців так і не назвав стосовно затриманих (підозрюваних-обвинувачуваних). Тоді як могли без суду владники назвати конкретних осіб злочинцями? Так можна діяти лише в державі, де влада узурпована однією категорією громадян, і де права людини взагалі паплюжаться! Невже ми скочуємося якраз до такої держави?

Ось і колишній політв’язень, режисер Олег Сенцов, закликав відпустити підозрюваних у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета або показати серйозні докази. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

— Ще одним «доказом» (тепер це слово точно можна брати в лапки) у справі Шеремета стало менше. А нових ми, швидше за все, так і не побачимо, інакше їх би вже давно пред’явили. Хочу я побачити принципового слідчого, який заборонив це робити міністру, генпрокурору і президенту, — написав він.

Сенцов заявив, що «картина» у справі Шеремета «почала розсипатися».

— Тому, або покажіть залізні докази, якщо вони у вас таки є, або відпускайте обвинувачених, бо та картина, яку нам намалювали з самого початку, і так була непереконливою, а тепер зовсім почала розсипатися, — додав він.

Олег Сенцов стисло, але влучно зазначив:

— Тут або вони, або ми!

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?