Кандидати у нардепи про їх побиття у Чернігові. Відео

вибориПредставники Радикальної партії побили трьох кандидатів у нардепи. Цій події була присвячена прес-конференція кандидатів у народні депутати Олександра Барабошка та Олексія Дурнєва, яка відбулася 21 липня 2015 року у Чернігові.

Також була заявлена участь їх колеги Василя Крутчака, але через події, що сталися за кілька годин до заходу останній бути присутнім не зміг. Причиною стала бійка, влаштована народними депутатами Радикальної партії, перед виступом лідера цієї політичної сили. В результаті всі троє кандидатів отримали тілесні ушкодження, Олександр Барабошко втратив зуб, а Василь Крутчак потрапив до лікарні із підозрою на перелом ребер та струсом мозку.

Третім учасником прес-конференції став Спайдермен, який за словами хлопців буде захищати місто від лихих людей.

Учасники прес-конференції у жорсткій формі висловили своє обурення діями представників РПЛ та зазначили, що не очікували такої поведінки народних депутатів у прес-центрі і прийшли туди як журналісти (всі троє є відомими блогерами та журналістами). Саме тому, за словами Олексія Дурнєва у залі не було його охоронців.

Олександр Барабошко прокоментував хід виборчої кампанії у Чернігові так:

– Виборча кампанія в Чернігові дуже брудна. Багато хто говорить, що ми влаштовуємо якусь клоунаду. Але за фактом клоунаду влаштовуємо не ми, а люди, які приїхали до Чернігова з інших міст, притому невідомі Чернігову люди. І на тлі багатьох з них ми є дійсно серйозними кандидатами в депутати. Наші позиції на даному виборчому окрузі сильні і наші конкуренти змушені грати не за правилами. Нас сьогодні не тільки побили, але й забрали документи. Речі і документи нам потім повернули, але в з гаманця Васі пропало 3000 гривень. Я вважаю, що за такий вчинок народних депутатів, які на очах у журналістів побили кандидатів у народні депутати, повинні позбавити депутатської недоторканності. Так робити не можна, особливо після Майдану. Це більше схоже на беззаконня. Адже це перші особи держави, вони представляють Україну. Такі дії не повинні залишитися непоміченими.

Відповідаючи на питання журналістів, кандидати запевнили, що не будуть подавати заяву у міліцію. На їх думку, вони зможуть вирішити конфлікт своїми силами.

Як відомо, Дурнєв і Барабошко балотуються у народні депутати вже не вперше. На минулорічних виборах вони йшли на вибори по округу в Одесі у якості технічних кандидатів екс-регіонала Сергія Ківалова, виступаючи в образі Супер Маріо, Людини-Павука, Росомахи.

Є інформація, що ймовірно зараз ці активісти працюють на провладного кандидата, діючого керівника Державного управління справами Сергія Березенка.

Олег Ляшко, навпаки, протягом останнього часу вважається лояльним до олігарха Ігоря Коломойського, чий соратник Геннадій Корбан також балотується у цьому окрузі.

Нещодавно Дурнєв записав відеозвернення до Ляшка, у якому він “наказав” тому приїхати у Чернігів, де він з ним “розбереться”.

Ще цікаві повідомлення

8 thoughts on “Кандидати у нардепи про їх побиття у Чернігові. Відео

 1. Рита

  чего и следовало бы ожидать – поддельные печати и протоколы всех избирательных комиссий 205 округа, Корбан идет на абордаж

 2. Петрович

  Я думал, что сложная ситуация в нашей стране хоть немного отрезвит политиков, они начнут заниматься реальными вещами. Вышло же наоборот, нереальный перекос в сторону показанного патриотизма, который не подкрепляется никакими делами. Яркий пример – предвыборная кампания Корбана в Чернигове.

 3. Лешик

  В нынешней ситуации политики должны предлагать конструктивные вещи, не должно быть такой ситуации, которую сейчас провоцирует Корбан в Чернигове, когда предвыборная кампания превратилась не в борьбу предложений, а в сплошные провокации, обвинения, разборки. От этого только нарастает напряжение в городе.

 4. Мария

  Политики не готовы меняться. Люди должны заставить их действовать по-другому, отказать от популизма и пустых обещаний, начать доказывать свои претензии на власть реальными действиями. А то Корбан придумал название патриотическое, провел пару раздач продуктовых пайков и уже уверен в своей победе.

 5. Андрей

  Если несогласных будут продолжать запугивать с помощью вооруженных людей, будут повторяться провокации с минированием, как при рассмотрении кандидатов в избирательном комитете, то можно с уверенностью говорить, что эти выборы просто нельзя признавать честными, ведь Корбан не стесняется использовать любые методы политической борьбы.

 6. Василий

  К сожалению, чем ближе к выборам, тем напряженнее становится атмосфера в городе. Почему в таких условиях, в кторых сейчас оказалась наша страна не провести нормальные выборы, в спокойствии. Нет же, огромное количество кандидатов, так ведь некоторые, например Корбан, вообще не останавливаются перед использованием любых методов политической борьбы ради достижения своей цели.

 7. Оксана

  Пока в нашей стране выборы решаться будут за счет денег олигархов, то ни на какие улучшения рассчитывать просто не приходиться. Мы просто сами не хотим что-то менять, каждый раз покупаясь на одни и те же обещания. Но ведь ситуация поменялась. Корбан хочет попасть в Раду по старой проверенной схеме, но мы должны доказать, что общество уже другое, его не купишь за продуктовые пайки.

 8. Маша

  То, шо кандидати побились – то не дивно. Дивно, коли до рукоприкадства доходить з боку кандидата по відношенню до виборців, коли Корбанові служаки виганяють дубінками людей, які прийшли по гречку…

Не бажаєте прокоментувати?