Із Чернігівщини на фронт бійцям роти «Січ» відправили автомобіль

Голови Бахмацької та Коропської районних організацій «Свободи» передали автомобіль.

Свободівці Володимир Брюховецький, Анатолій Мілюков та Денис Сергієнко перед виїздом в Авдіївку
Свободівці Володимир Брюховецький, Анатолій Мілюков та Денис Сергієнко перед виїздом в Авдіївку

10 серпня 2016 року голова Бахмацької та Коропської районних організацій ВО «Свобода» Денис Сергієнко та Анатолій Мілюков відремонтували та передали автомобіль бійцям роти «Січ» полку «Київ».  Крім того, зусиллями свободівців були зібрані продукти харчування та військова форма для «січовиків». 

«Війна триває, тож ми продовжуємо допомагати фронту. Кожного місяця ми передаємо допомогу бійцям різних підрозділів. Закликаю громаду долучатися та робити свій внесок у перемогу України»,- розповів голова Бахмацької районної організації ВО «Свобода» Денис Сергієнко.

«Хочу подякувати громаді Коропа та Бахмача, які долучилися до цієї волонтерської допомоги. Війна триває вже два роки, українці виснажилися і фінансово, і морально. Попри це, я хочу закликати всіх продовжувати допомагати фронту, адже нашим військовим ще важче, і вони потребують нашої допомоги»,- зазначив голова Коропської районної «Свободи» Анатолій Мілюков.

Також під час поїздки в Авдіївку свободівець Денис Сергієнко отримав подяку від полку «Київ», яку вручив командир роти «Січ» Максим Морозов («Лютий»). 

На фото: Свободівці Володимир Брюховецький, Анатолій Мілюков та Денис Сергієнко перед виїздом в Авдіївку

Навігація записів

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?