І знову «Десна» — переможець!

Похмура погода, дрібний дощ та сильний вітер не стали на заваді проведенню фінального поєдинку Кубку Громадської організації «Спілка ветеранів десантників «Північ» з міні-футболу серед чоловічих команд, присвячений Дню високомобільних десантних військ, який відбувся 29 липня 2017 року. На штучному полі стадіону імені Ю.Гагаріна у боротьбі за перше місце зійшлися команди «Десна» та «Молодь» з Чернігова.

Запекла боротьба, безліч гольових моментів, воротарська витримка та спритність, командна гра, бажання перемогти і в той же час велика повага до суперника – саме ці якості характеризують гру двох суперників. У основний час поєдинок завершився з нічийним рахунком 3 – 3 і тільки напружена серія післяматчевих пенальті дала змогу визначити переможця. За результатами пенальті з мінімальною перемогою в одне очко рахунком 5 – 4 здобула команда «Десна».

Отже, перше місце в Кубку посіла команда «Десна» (Чернігів), другою стала команда «Молодь» (Чернігів) і третє місце посіли юні футболісти з Новгород-Сіверського.

Нагородження переможців та відзначення учасників відбудеться 2 серпня цього року під час святкування Дня високомобільних десантних військ.

Оксана ОНИЩЕНКО

Навігація записів

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?