Голови ОТГ оцінюватимуть хто найбільше сприяє децентралізації

Голови об’єднаних територіальних громад Чернігівської області отримали запрошення оцінити рівень участі різних суб’єктів, що сприяють впровадженню реформи децентралізації в Чернігівській області.

Відповідне опитування проводить громадська організація Чернігівський освітній центр «Ініціатива».

Як відомо, реформа децентралізації визнана найуспішнішою реформою як на найвищому рівні в Україні, так і за оцінками закордонних партнерів, що сприяють впровадженню реформ в Україні. Чернігівська область є одним із лідерів реалізації цієї реформи серед інших регіонів України, тому громадська організація «Чернігівський освітній центр «Ініціатива» поставив собі за мету вивчити причини та рівень участі різних суб’єктів у досягненні нашим регіоном цього результату.

До анкети оцінювання увійшли 20 органів, установ та організацій, метою діяльності яких є забезпечення реалізації або сприяння реформі децентраізації в Чернігівській області – починаючи від Президента країни закінчуючи місцевими асоціаціями та проектами міжнародних програм.

Узагальнені результати оцінювання керівниками 44 об’єднаних територіальних громад Чернігівської області будуть оприлюднені та у подальшому використані при підготовці відповідного звіту.

Павло Пущенко

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?