Голова Нацполіції схвально оцінив «мережу безпеки» на Чернігівщині

Досвід Чернігівської “Мережі безпеки” втілюватимуть в інших регіонах країни — Сергій Князєв.

Голова Національної поліції схвально оцінив систему, з допомогою якої поліція області має інформацію про оперативну обстановку в регіоні. Територія, яку охоплює система «Мережа безпеки», включає навіть відділки поліції, віддалені на відстань до 200 кілометрів. Вже працює понад 160 «розумних» відеокамер, у планах – підключення ще близько 300 таких камер.

18 серпня Голова Національної поліції України Сергій Князєв з робочим візитом прибув до Чернігова.

Глава відомства відвідав Управління патрульної поліції та Ситуаційний центр обласної поліції. Там Сергій Князєв ознайомився із функціонуванням системи «Мережа безпеки».

Ця система є унікальною в тому, що вона вперше в Україні охопила територію області в цілому, а не лише якесь окреме місто.

Сергій Князєв позитивно оцінив роботу поліцейських Чернігівщини при створенні цієї системи. «Мережа безпеки» дає правоохоронцям інформацію про оперативну обстановку в регіоні в режимі реального часу. Територія, яку вона охоплює, включає навіть відділки поліції, віддалені від обласного центру на відстань до 200 кілометрів.

«Багато напрацювань мені сподобалося. Їх ми будемо втілювати в інших регіонах», – зазначив глава Нацполіції України.

У системі вже працює понад 160 «розумних» відеокамер. Вони не лише фіксують інформацію в полі їхнього зору, але й можуть збирати і аналізувати цю інформацію. Зокрема, система виявляє автомобілі, що перебувають в розшуку, інформуючи про це оператора центру і патрульні наряди.

У перспективі систему планують «навчити» розпізнавати не лише номери та марки автомобілів, але й обличчя людини. Загалом до системи планують підключити ще близько 300 таких камер.

Нагадаємо, що у середині червня цього року у поліції Чернігівщини презентували проект «Мережа Безпеки». Відео про це ТУТ. 

Навігація записів

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?