Голова Любецької ОТГ зловживає владою – поліція бездіяльна

Через байдужість до проблем Любецької ОТГ голова цієї громади Сергій Пінчук має піти з посади. Під його керівництвом об’єднана громада стала однією з найбільш відсталих на Чернігівщині.

Про це після зустрічі з місцевими мешканцями Любецької громади заявив народний депутат Максим Микитась. За його словами, Сергій Пінчук повністю втратив довіру людей через неефективну роботу.

Новий скандал навколо роботи Сергія Пінчука розгорівся нещодавно. Мешканці стверджують, що твердопаливний котел, куплений за сприяння народного депутата Максима Микитася, не був установлений у селі Тараса Шевченка Ріпкинського району. Люди підозрюють, що керівництво громади планувало перепродати котел замість його установки, тому він кілька місяців простояв в упаковці.

Реагуючи на звернення обурених людей, депутат Микитась нещодавно провів зустріч із громадою. Голова ОТГ Пінчук на зустріч не з’явився. Більш того – за його розпорядженням учасників не пустили в місцевий клуб, хоча надворі йшла злива. Люди кажуть, що очільник ОТГ систематично їх залякує. Вони неодноразово повідомляли про ці факти до поліції. Однак, вона у цьому питанні бездіяльна.

За словами Максима Микитася, керівник громади блокує всі пропозиції депутата щодо розвитку Любецької ОТГ.

— Любецька громада є однією з найбільших в області. Це майже три десятки населених пунктів і чотири тисячі людей. Вони стали заручниками бездіяльності і байдужості свого керівника. Я отримав десятки скарг на Сергія Пінчука. Такі голови громад не мають права перебувати на посадах, – переконаний Максим Микитась.

Мешканці Любецької громади свою невдоволеність роботою голови висловлювали вже не раз. Сергій Пінчук – колишній міліціонер із Києва, що відзначився любов’ю до дорогих машин. Його внесок у розвиток громади обмежився ремонтом власного кабінету, – говорять місцеві мешканці.

Раніше їхнє обурення викликало те, що керівник отримував надмірну премію. При цьому він продемонстрував повну байдужість до роботи над формуванням бюджету об’єднаної громади.

У лютому 2019 року жителі Любецької громади зібрали необхідну кількість підписів щодо відкликання голови Сергія Пінчука за народною ініціативою. Однак тоді питання не було вирішене.

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?