Голова Чернігівської ОДА розповів про вибори і гроші

Голова Чернігівської облдержадміністрації Андрій Прокопенко вже готується до місцевих виборів, які повинні відбутися восени цього року. Про це він розповів 12 лютого 2020 року у прямому ефірі «Суспільного телебачення. Чернігів» (програма «Звіти НАЖИВО»).

Під час прямого ефіру керівник ОДА повідав глядачам про досить цікаві подробиці щодо розпочатої кампанії у місцевих виборах, які мають відбутися восени цього року.

Отже, якщо, наприклад, реклама на телебаченні коштує 24 гривні за 1 секунду, то вартість рекламного майже годинного фільму «Один день з губернатором», який демонструвався на одному з телеканалів Чернігова, коштує 40 тисяч 560 гривень. Щоправда, голова облдержадміністрації дізнався, що сума ця є трошечки меншою, ніж озвучена ведучою прямого ефіру. Але головне у цьому те, що на показ піар-фільму «про себе» («Один день з губернатором») витратили кошти… з  бюджету! Хоча, як розповів Андрій Прокопенко, знімали фільм не за бюджетні кошти, а от показували по телебаченню — за кошти платників податків!

Голова державної обласної адміністрації озвучив і тираж Інформаційного бюлетеня, який друкувався в Києві і який нещодавно вийшов до читачів. Так от, озвучений Андрієм Прокопенком тираж друкованого бюлетеня — 200 тисяч гривень. За мінімальної вартості він мав би обійтися в 133 тисячі 750 грн.

Ще один напрямок у створенні позитивного іміджу висвітлив Андрій Прокопенко — це виготовлення «рекламних щитів» для розміщення в регіоні. Як стало відомо, виготовляли такі бігборди у двох рекламних операторів: Голд Фьюче і Октагоню Вартість одного бігборду біля 5 тисяч гривень. Їх виготовили — 11 штук.

Навігація записів

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?