Голосування за «Українську стратегію Гройсмана» — це голосування за його прем’єрство

Найближчої неділі відбудуться дострокові вибори, на яких українці обиратимуть новий склад Верховної Ради.

Надія на позитивні зміни – у серцях багатьох, але разом із тим існує й серйозне занепокоєння можливим реваншем проросійських сил, стагнацією економічного розвитку, погіршенням добробуту простих українців. Річ у тому, що на дострокових виборах 21 липня ми обираємо не лише парламент, ми обираємо ще й майбутній уряд, який буде сформований саме Верховною Радою.

Серед партій, що йдуть на вибори, найбільше вимогам часу відповідає «Українська стратегія Гройсмана». Її лідер – Володимир Гройсман, має один із найвищих прем’єрських рейтингів, є автором низки системних реформ. Тож голосування на виборах за «Українську стратегію Гройсмана» – це голосування за його прем’єрство, можливість для команди Володимира Гройсмана продовжити розпочаті реформи, стабільне зростання економіки країни та впевненість у завтрашньому дні простих громадян.

Зростання впливу проросійських сил, загострення на фронті, відновлення впливу Росії в Європі, розмови про дефолт і припинення співпраці з міжнародними кредиторами – реалії передвиборчого сьогодення. А після 21 липня вони стануть реальними загрозами для нашої країни.

Чи вдасться новим політикам без управлінського досвіду втримати ситуацію на фоні нових викликів? Парламент – це ж не просто 450 народних депутатів, парламент – це уряд, який буде формувати економічну політику держави наступні п’ять років. Бо ж, як відомо, прем’єр-міністра України призначає не Президент чи ще хтось –його обирає народ, голосуючи за конкретну партію.

Володимир Гройсман — молодий і енергійний політик, він має унікальний та успішний досвід державного управління. Спочатку – на посаді міського голови Вінниці, потім голови парламенту, далі – керівника Кабінету міністрів. Стабільна українська економіка, ремонт доріг, зростання зарплат і пенсій, успішні медична реформа та децентралізація – найголовніші досягнення в роботі Уряду Гройсмана, які відзначають експерти. За три роки Володимиру Гройсману вдалося не тільки зупинити наймасштабнішу кризу, але й забезпечити прискорене економічне зростання, що дало важливий фінансовий ресурс для реформування країни та реалізації важливих соціально-інфраструктурних проектів. Курс, який проголосив Уряд Гройсмана, носить назву «Капітальний ремонт країни» – він передбачає план пріоритетних дій до 2020 року.

Проте існує загроза того, що позитивні реформи і зміни можуть бути згорнуті. Наприклад, розпочата Гройсманом його найуспішніша реформа децентралізації досі не закріплена в Конституції, а відтак існує ймовірність централізації коштів, переданих Урядом Гройсмана на місця. Також є ризик того, що через некомпетентність нового складу парламенту замість позитивних змін ми отримаємо погіршення ситуації.

Як свідчать останні соціологічні опитування, партія діючого прем’єра «Українська стратегія Гройсмана» долає 5-ти відсотковий бар’єр, проте, через сфальшовану соціологію та придворних експертів, опоненти намагаються переконати людей в тому, що політична сила Володимира Гройсмана є непрохідною до парламенту, тим самим, спонукаючи виборців голосувати за інші партії. Ці брудні маніпулятивні технології – яскраво характеризують тих, хто їх використовує. Насправді ж, у опонентів Володимира Гройсмана присутній страх того, що він не дасть їм займатись оборудками, заради яких вони і йдуть у владу.

Володимир Гройсман довів свою здатність працювати в кризових умовах та брати абсолютну відповідальність за свої дії. За три роки на адресу його ініціатив лунало чимало критики від опонентів, але, як виявилося, жодна з цих ініціатив не виявилася провальною. Відтак, аби захистити позитивні зімни в країні та продовжити економічний розвиток держави потрібно, щоб Володимир Гройсман продовжив обіймати посаду глави Уряду та мав власну фракцію в парламенті. Для цього слід прийти 21 липня на виборчі дільниці і проголосувати за № 11 у списку – проголосувати за «Українську стратегію Гройсмана», за стабільність, розвиток і успіх України.

10 причин голосувати за «Українську стратегію Гройсмана»:

1. «Українська стратегія Гройсмана» – найбільш сильна і найбільш професійна команда з усіх наявних команд, які сьогодні йдуть на вибори у Верховну Раду. В команді Володимира Гройсмана є фахівці, які мають знання і досвід проведення змін в усіх ключових сферах життєдіяльності країни.

2. Ці люди уже підтвердили здатність досягати результатів. Можна бути впевненим у тому, що ця команда не змарнує час в парламенті і не розчарує виборців.

3. У неї є досвід і законотворчої роботи, і імплементації прийнятих рішень. Досвід команди «Української стратегії Гройсмана» дозволить пропонувати якісні законодавчі рішення і зупиняти ті, які через некомпетентність або зацікавленість їх ініціаторів несуть в собі ризики для українського народу.

4. Лідер партії Володимир Гройсман має один з найвищих прем’єрських рейтингів. Тому голосування на виборах за «Українську стратегію Гройсмана» – це голосування за його прем’єрство і можливість його команди продовжити розпочаті реформи.

5. «Українська стратегія Гройсмана» займає чітку патріотичну проукраїнську позицію. Команда партії на відміну від багатьох молодих недосвідчених політиків зможе протистояти досвідченим маніпуляторам проросійського спрямування. І вона точно не буде вести з ними таємних перемовин, як деякі інші політичні сили, пов’язані з ними давніми спільними політичними та бізнес-інтересами.

6. В умовах ризиків та загроз, які стоять перед нашою державою, зокрема через гібридну війну Росії проти України, – в парламенті і Уряді вкрай потрібні люди, здатні приймати професійні антикризові рішення. «Українська стратегія Гройсмана» – це команда антикризових менеджерів.

7. «Українська стратегія Гройсмана» має чітке бачення необхідних змін в різних сферах. Команда Володимира Гройсмана – це люди, які почали ці зміни (які інші політики відкладали роками), люди, які будуть їх захищати та продовжувати втілювати.

8. Команда «Української стратегії Гройсмана» – не популісти, які роздають порожні обіцянки. Це політики, які тримають слово – обіцяють те, що реально, і виконують те, що обіцяють.

9. Пріоритетом для «Української стратегії Гройсмана» є інтереси людей. Недарма лідера партії Володимира Гройсмана називають соціальним прем’єром.

10. Команда Володимира Гройсмана зможе об’єднати навколо себе нових політиків і дати їм справжнє лідерство для того, щоб спільно досягати результатів та розбудовувати Україну як сильну та успішну країну.

Дмитро Симчич

Навігація записів

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?