Хлопці з України приголомшили публіку на шоу «Америка має талант»

Хлопці з України станцювали на популярному шоу «Америка шукає таланти» і буквально спантеличили своєю незвичайною постановкою журі і публіку.

Виступ української танцювальної групи Light Balance  — «один з найдивовижніших і найяскравіших виступів в історії» шоу «Америка шукає таланти», йдеться на офіційній сторінці конкурсу в мережі Facebook. Про це повідомляють Ukrainian Voanews.

Український танцювальний гурт Light Balance дав «один із найбільш запаморочливих виступів в історії «Америка має талант»», сказано на офіційній сторінці конкурсу в мережі Facebook.

Чоловіки настільки вразили ведучу програми Тайру Бенкс, що вона скористалася своїм унікальним правом, доступним тільки один раз на сезон, і натиснула «чарівну кнопку», яка відправляє учасників одразу в наступний тур – на живі виступи.

Група танцюристів з України вразила глядачів і суддів унікальним виступом, у якому складна хореографія доповнювалася незвичайними неоновими костюмами, що світилися в темряві.

«Зупиніться прямо зараз. Я захоплена вами, хлопці. Хіба це не було неймовірно? Божевільно добре?» – Бенкс запитали аудиторію перед тим, як натиснути на кнопку.

Light Balance уже брали участь в аналогічному шоу у Великобританії у 2014 році, де дійшли до півфіналу.

Шоу «Америка має талант» транслюється на телеканалі NBC по вівторках.

Навігація записів

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?