Газета «Світ-інфо» – про вбивство журналіста і війну на Донбасі

Вийшов 189-й номер обласної газети «Світ-інфо», яку вже майже 9 років видає в Чернігові її засновник і редактор журналіст Петро Антоненко.

Газета постійно піднімає важливі, наболілі теми і проблеми. В цьому номері таких одразу дві. Перша – знаменитий «Касетний скандал» і вбивство журналіста Георгія Гонгадзе: цьому виповнилося цьогоріч уже аж 20 років. Друга тема – війна на Донбасі, головна сьогоднішня трагедія України.

Номер відкривається публікацією редактора «Касетний скандал України: 20-річчя таємниці і трагедії». Її продовжує публікація «Плівки Мельниченка. П’єса у 5 діях, 20 роках і мільйонах людських доль», Це велике журналістське розслідування Інтернет-газети «Українська правда», створеної саме Георгієм Гонгадзе якраз у той останній, трагічний його рік 2000-ий.

Ще одна ключова публікація номера – «Паризький саміт «Нормандської четвірки»: до і після» відомого політолога Володимира Фесенка. Тут дослідження того, що відбувалося і відбувається сьогодні довкола цієї трагедії – війни, втрати українських територій.

Розвінчання тоталітарного комуністичного режиму СРСР – тема публікацій «Сифіліс російського шовінізму». Як Винниченко з більшовика перетворився на «ворога трудящих мас» і «Подякували за боротьбу проти білих, а потім розстріляли». Кінець союзу червоних і Махно».

Три сторінки – «Світ історії Чернігівщини». 5-й рік триває просвітницький проєкт «Батурин – гетьманська столиця» газети і Національного історико-культурного заповідника «Гетьманська столиця». Загалом у газеті вже надруковано близько 200 публікацій, майже всі – це розвідки наукових співробітників заповідника.

Цікаві краєзнавчі статті відомих журналістів Сергія Павленка з його майбутньої книги, Володимира Сапона (покійного) з книги, що вийшла недавно.

У номері також – літературна сторінка, події в області, Україні і світі, спорт, гумор, у світі цікавого.

Почитати газету в електронному форматі можна тут: «Світ-інфо», № 189.

Також новий номер є і на сайті газети. Тут розміщені всі номери газети майже за 9 років її виходу.

Хто не встиг до 25 грудня передплатити газету «Світ-інфо» на 2021 рік, це можна зробити будь коли, починаючи з січня. Передплату ведуть всі поштові відділення і листоноші області.

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?