Газета «Світ-інфо» – про переформатування районів і уроки історії

Вийшов 191-й номер Чернігівської обласної газети «Світ-інфо», яку майже 9 років видає в Чернігові її засновник і редактор журналіст Петро Антоненко.

Стаття редактора «Американський Майдан» аналізує паралелі і відмінності між недавніми бурхливими подіями в США при затвердженні підсумків виборів президента – з двома українськими Майданами.

Стаття «Децентралізація, централізація, адміністративно-територіальна реформа?» розповідає про цікаву історію переформатування районів Чернігівщини у ХХ столітті, нинішнє їх укрупнення – з 22-х районів до 5-ти.

Розвінчання тоталітарного комуністичного режиму СРСР – тема публікацій «Північний фланг світової революції. Навіщо СРСР захопив Балтію» і «Притулок підневільних чорноробів».

5-й рік триває просвітницький проєкт «Батурин – гетьманська столиця» газети і Національного історико-культурного заповідника «Гетьманська столиця». У газеті вже надруковано близько 200 публікацій наукових співробітників заповідника, в номері – їх чергові статті. Також цікаві краєзнавчі статті відомих журналістів Сергія Павленка, Володимира Сапона, краєзнавця Людмили Студьонової.

У номері також – літературна сторінка, події в області, Україні і світі, спорт, гумор, у світі цікавого.

Газету можна придбати в Чернігівському культурно-мистецькому центрі «Інтермеццо» (вул, Шевченка, 9). Почитати газету в електронному форматі можна на її сайті. Тут розміщені всі номери газети за роки її виходу.

Почитати газету в електронному форматі можна тут: Світ-інфо,№191 

Продовжується передплата на газету «Світ-інфо» на 2021 рік. Її ведуть всі поштові відділення і листоноші області

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?