Футболісти «Десни» продовжують святкувати ювілей

Дві чергові гри ветеранів футбольного клубу «Десна» з ветеранськими командами Чернігівської області, що відбулися в Талалаївці та Сираях, продовжили серію матчів з нагоди 60-ти річчя клубу.

Ветерани «Десни» перемогли в обох матчах, до того ж, і в Сираях, і в Талалаївці з однаковим рахунком – 6:3.

«Символічно, що саме цього року, коли ФК «Десна» відзначає 60 років із дня заснування, наша команда виборола право на участь в єврокубках, — зазначив спортивний директор ФК «Десна» Вадим Мельник. — Саме цим важливим подіям ми присвячуємо серію товариських матчів ветеранів на Чернігівщині. Вони пройдуть, окрім Бахмача, Ічні, Талалаївки, Сираїв ще в Мені та інших населених пунктах області. На поля виходять добре відомі зірки – Володимир Чуланов, Петро Кондтратюк, Андрій Смалько, Валентин Круковець, та інші заслужені гравці нашого клубу. То ж, пишаємося Десною, пишаємося Чернігівщиною, а разом розвиваємо наш край і творимо його сьогодення і майбутнє».

Ідея проведення матчів в Чернігівській області вже викликала позитивні відгуки, тож деснянські ветерани продовжать подорожувати регіонами Сіверщини. Наступні ігри відбудуться в Мені, Борзні, Сосниці, Куликівці.

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?