Франція чекає на чернігівських військових

З 22 по 24 лютого 2019 року у місті Шалон-Сюр-Сон (Франція) відбудеться 99-й Карнавал «Carnaband’s show» за участю військових та цивільних оркестрів. Запросили туди і музик з Чернігова.

— Цього разу ми хочемо, щоб культурна складова України була представлена двома найпрестижнішими військовими оркестрами. Для нас буде честю приймати Військовий оркестр 8-го Чернігівського навчального центру та Військовий оркестр 194-го понтонно-мостового полку МО України, як учасників Карнавалу котрі своїми виступами посприяють його успішному проведенню в місті Шалон-Сюр-Сон», — зазначив віце-президент фестивалю Куріль Жирардо.

Починаючи з 2012 року чернігівські оркестранти з Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України почали підкорення Європи на міжнародному фестивалі духової музики «Berlin-Tattoo» та «Musikparade». Тоді їх побачили жителі близько 60-ти міст Німеччини, декількох міст Франції та Королівства Данії.

Демонстрували свою майстерність чернігівці і в місті Нанчанг (Китайська Народна Республіка) на 5-му Міжнародному фестивалі військових оркестрів «NanchangTattoо 2017». В Китай були запрошені 15 з найкращих колективів світу. Шоу-програма транслювалася  в прямому ефірі по всій території КНР, де проживає майже півтора мільярди жителів.

 — Для підтримання репутації доводиться багато тренуватися та включати до програми щось нове та креативне. От і зараз готуємо для глядачів невеликий сюрприз, — розповів начальник оркестру-військовий диригент 8-го Чернігівського навчального центру Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України полковник Микола Смаль.

Олександр Штупун,

Інформаційне агентство МО України

Навігація записів

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?