Фотолітописцю рідного Придесення — 60 років!

Не злічити невтомного часу, який Ви, шановний Миколо Олексійовичу, використали для спілкування з людьми рідного краю. Весь творчий і життєвий шлях присвячуєте фотолітопису Сіверщини! Тисячі Ваших світлин рознесли на просторах країни розповіді про різних людей.

З Вашої нелегкої журналістської ниви до шістдесятиліття зібрано дорідний і щедрий урожай. Цей урожай засвідчує Ваш великий і самобутній талант фотохудожника, справжнього фотолітописця рідного Придесення, його працьовитих, мужніх і мудрих людей, котрим впродовж всього творчого життя на шпальтах газет і часописів Ви віддавали, віддаєте сьогодні і, дай Боже, будете ще довго віддавати свою палку любов вірного сина Сіверського краю!

Ціла низка неповторних своєю художньою і публіцистичною досконалістю видатних Вами фотоальбомів, сотні світлин, надрукованих в обласних, всеукраїнських газетах і журналах, рознесли оту освячену Вашим талантом любов по всій Україні та за її межі. Щоб і прийдешні покоління наших земляків, усіх українців черпали з неї силу, наснагу, синівську вірність.

Тож нехай неодмінно збудуться і в прийдешні роки на шпальтах різних видань та часописів Ваші творчі задуми!

З роси і води Вам на довгі літа, шановний Миколо Олексійовичу!

Колектив редакції

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?