Фейкові обшуки заради заплямування прилуцьких копів?

Особливий погляд. В електронних ЗМІ з’явилася фейкова інформація про затримання злочинної групи та обшуків у кабінеті головного поліцейського міста Прилуки Руслана Крахмільця. Та виявляється все не так однозначно, як здається на перший погляд. Насправді ж ми маємо не боротьбу з корупціонерами, а звичайні «прилуцькі мєждусобойчікі».

Головному поліцейському Прилуччини закидали, що він, мовляв, не вніс у декларацію квартиру. О, дива?! Так вона ж була продана ледь не 10 років тому. Та й ті, хто перевіряв начебто невідповідність його декларації, це добре знали.

Вони просто мали на меті підмочити репутацію головного прилуцького копа. Те, що в його кабінеті обшуки, запам’ятають усі, а от спростування з цього приводу — одиниці. Не дарма ж першу половину дня вся область обговорювала лише тему обшуків. У другій ж половині дня він спростував усі чутки, але це вже нікого не зацікавило.

Та й справа зовсім не в його особі! Справа в його посаді! Усі знають, що Прилуччина славиться криміналом, тож мати свого кишенькового поліцейського хочуть різні групи впливу.

Не дивно, що в результаті обшуку у головного копа було вилучено лише мобільний телефон, грошей сумнівного походження не знайшли, незадекларовану квартиру теж! Навіть нікого не було затримано. Покричали, доповіли «нагору» та поїхали…

То що ж це було? Це банальна боротьба за «трубу». Одне з бандитських угруповань, використовуючи прокуратуру й поліцію, хоче отримати вплив на «трубу». Вони заволодіють цією часткою ринку, очорнивши поліцію та усунувши в такий спосіб безпосередньо керівника, який бореться з ними. А ви ще вірите у благородні обшуки?

Катерина Соломко

Навігація записів

Ще цікаві повідомлення

2 thoughts on “Фейкові обшуки заради заплямування прилуцьких копів?

  1. Не папуга

    Цікаво, що цей “головний” прилуцький поліцейський нацкоював своїх підлеглих діяти проти бійців, які служив в АТО. А в свою чергу, хтось же напевно і його направляв на це? Чи не Дубіль випадково? Бо цей фрукт теж, як відомо, не все українське полюбляє, ось наприклад московську церкву підтримує в Прилуках…

  2. Полковник прилуцкий

    Ну блін круто! Только в обратном смысле – этот мент, о, пардон, полицейский, которого редакция защищает – столько натворил уже здесь, в Прилуках, шо его надо давно было в каталашку отправить

Не бажаєте прокоментувати?