Фахова дискусія про значення нотаріату в правовій системі України

«Місце нотаріату в системі правових органів України» — запрошуємо на фахову дискусію!

Представники ВГО “Академія нотаріату України” з різних регіонів вперше зберуться в Чернігові напередодні професійного свята – Дня юриста України (відзначається 8 жовтня), аби обговорити актуальні проблеми своєї діяльності, відповідальність перед суспільством і громадянами, взаємодію з органами місцевого самоврядування, а також власні права та механізми адміністративно-правового захисту.

Фахова дискусія на тему «Місце нотаріату в системі правових органів України» відбудеться в суботу, 06 жовтня, початок – 10.30, місце зустрічі – конференц-зала готелю «Придеснянський» (вул. Шевченка, 99-а, І поверх). Запрошуємо зацікавлених представників ЗМІ!

Участь у фаховій дискусії візьмуть Президент ВГО «Академія нотаріату України» Володимир Черниш, Президент ГО «Асоціація правознавців Чернігова», кандидат юридичних наук, чернігівський нотаріус Олександр Красногор, доцент, кандидат юридичних наук, голова ГО «Суспільний правничий альянс», адвокат Тетяна Ющенко, голова Чернігівського регіонального підрозділу Спілки фахівців з нерухомого майна Інна Різуха. Запрошені також місцеві юристи, адвокати, помічники нотаріусів, держслужбовці.

“Вважається, що центрами правової думки в нашій країні є Київ, Харків, Одеса, однак ми переконані, що і у Чернігова є потенціал: наукові заклади, професійні юристи, котрі можуть зробити вагомий внесок у юридичну практику, правову науку та напрацювати пропозиції щодо її вдосконалення”, – зауважує співорганізатор заходу, нотаріус Олександр Красногор.

До уваги представників медіа! Реєстрація на фахову дискусію починається з 10.00, тож перед її початком ви можете отримати коментарі з актуальних питань, записати інтерв’ю до Дня юриста з місцевими фахівцями та гостями.

Просимо завчасно акредитуватися за тел.: 066-304-89-87 або 097-087-00-10 (Вікторія).

Навігація записів

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?