Валерій Жидков з #Гуднайтшоу в Жовтневому палаці

Багато правильного та справжнього гумору подарує публіці на своєму виступі Валерій Жидков у Жовтневому палаці.

Він, як завжди, буде розмовляти з публікою на знайомі для всіх теми – про буття, релігію, кохання, секс та дружбу. Кожен з нас задумувався про це, а чи співпадають наші думки з думками Жидкова? Пересвідчитись в цьому ви можете, відвідавши його #Гуднайтшоу. Квитки вже зараз можна придбати на сайті одного із найкращих квиткових операторів країни  TicketsBox. 

Багато хто вже бачив однойменне шоу Валерія на телеканалі «1+1». Воно має великі рейтинги та отримало багато позитивних відгуків. Тепер артист вирішив перенести його на велику концертну сцену та виступити перед публікою наживо. Гумор від автора Студії «Квартал 95» принесе публіці багато гарних емоцій та допоможе відволіктись від особистих проблем й поглянути на життя з іншого боку.

Повна афіша подій Жовтневого палацу доступна на сайті квиткового сервісу https://ticketsbox.com/ktyabrskij-dvorets/.  TicketsBox допомагає купувати електронні квитки на будь-які культурні та спортивні заходи твого міста в онлайн режимі. Це дуже просто, зручно та швидко. Плануй своє дозвілля разом з TicketsBox!

Подія закінчиться.

Дата

Сер 10 2020

Час

19:00 - 20:00

Організатор

Жовтневий палац, м.Київ

Не бажаєте прокоментувати?