Екс-керівник Чернігівщини озвучив подію року

Кілька останніх років (до грудня 2018 р.) Чернігівську обласну державну адміністрацію очолював Валерій Куліч, він же й депутат обласної ради від політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Напередодні нового року Валерій Куліч дав коротенькі відповіді на наші запитання.

– Очолюючи обласну державну адміністрацію, Ви зробили багато доброго для Чернігівщини. А який з усіх соціальних проектів став для Вас «Подією року»?

– Введення відділення лінійного прискорювача в онкодиспансері. Адже це – безумовно, найбільш масштабний проект за останнє десятиліття в нашій області, і надзвичайно важливий – і для мешканців Чернігівщини, й для наших медиків!

– Що Вас найбільше вразило 2018-го року?

– Знаєте, знаменитий письменник і льотчик Антуан де Сент-Екзюпері мудро сказав, що найбільша розкіш у житті – це розкіш людського спілкування. І він дійсно правий! Тому особисто мене вражають людські відносини – в усіх сенсах. Взагалі, я налаштований на позитив.

– Валерію Петровичу, остання сесія Чернігівської облради, яку вже назвали бюджетною сесією, пройшла дуже зважено та дружно, бюджет ухвалено одноголосно. Неймовірна одностайність народних обранців!

– Напередодні сесійного зібрання, відбулася президія, питання було належно, всебічно опрацьоване в постійних депутатських комісіях. Звісно, були дискусії, однак депутати розуміють свою відповідальність перед виборцями. Тож особисто я був цілком переконаний, що бюджет буде прийнятий, адже жодних підстав, щоб його не прийняти, просто не існує. Взагалі ж, найголовніше – щоб у нас, на Чернігівщині, була стабільність.

Спілкувався Сергій Дзюба

Нагадаємо, що Валерій Куліч до призначення на посаду “губернатора” був обраний народним депутатом по Чернігівському 205 округу (Деснянський район, частина Новозаводського району міста Чернігова ) від партії «Блок Петра Порошенка». У зв’язку з призначенням на посаду він склав тоді повноваження нардепа. 

На головному фото: Президент України Петро Порошенко вручає “посадове” посвідчення Валерію Кулічу. 2015 рік.

Ще цікава публікація про Валерія Куліча. Відео:

Керівника Чернігівщини одягнули в казахський чапан

Навігація записів

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?