Дванадцять фірм матері нардепа

Валерій Давиденко (БПП) та Олег Дмитренко (БПП): Рух ЧЕСНО дослідив, чи мають чернігівські нардепи конфлікт інтересів в Аграрному комітеті?

12 фірм матері нардепа Давиденка

На матір чернігівського мажоритарника Валерія Давиденка, БПП, вказані корпоративні права: 12 юросіб,  9 з яких аграрні, 2 іноземні підприємства є в декларації — Аgroregion B.V з Нідерландів і AGROREGION S.A.R.L з Люксембургу та 2 публічні акціонерні товариства — ПАТ «Блок Агросвіт» і ПАТ «Рудьківське».

Більшість підприємств — 8 — займаються «вирощуванням зернових культур…». ПАТ-и займаються вирощуванням зернових культур, розведенням великої рогатої худоби і свинарством, овочів і баштанних культур, коренеплодів і бульбоплодів тощо.

Щодо посадових осіб ПАТ, то Олександр Ругаль значиться помічником Валерія Давиденка; а Ольга Чередник у 2015 стала депутатом Чернігівської облради від «Нашого краю». Головою ревізійної комісії значиться Віталій Васильчук, помічник Давиденка.

На момент обрання нардепом Давиденко працював на посаді радника дирекції з розвитку перспективних програм ЗАТ «Інститут інноваційного провайдингу Української академії аграрних наук».  ЗАТ займається дослідженнями й експериментальними розробками у сфері інших природничих і технічних наук.

Валерій Давиденко був призначений заступником міністра АПК в уряді Миколи Азарова.

Олег Дмитренко (БПП)

Олег Дмитренко, обраний на Чернігівщині, з БПП вказав у своїй е-декларації лише ТОВ «Батьківщина», яка займається вирощуванням зернових.

Нагадаємо, Громадський Рух ЧЕСНО проаналізував декларації 29 нардепів Аграрного комітету на конфлікт інтересів. Більшість нардепів (21) вказали у декларації принаймні одну юрособу, пов’язану з аграрним бізнесом. Українських аграрних фірм немає лише у деклараціях Добкіна, Івченка і Кучера.

Повне розслідуванняКонфлікт інтересів в Аграрному комітеті: свині, кури, цукор і зерно.

За матеріалами Громадського руху ЧЕСНО

Навігація записів

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?