Дуель між Соколовим і Атрошенком буде у Чернігові… без зброї

вибориКандидат на посаду Чернігівського міського голови Владислав Атрошенко  прийняв пропозицію громадського руху ЧЕСНО щодо проведення публічних дебатів зі своїм конкурентом під час другого туру виборів Чернігівського міського голови Олександром Соколовим.

Про це Атрошенко повідомив чернігівське представництво громадського руху ЧЕСНО  та опублікував відповідну заяву на своїй сторінці у Фейсбук 5 листопада. 

«Готовий провести дебати 12 листопада на комунальному телеканалі “Новий Чернігів” або на будь-якому іншому майданчику та готовий делегувати представника для того, щоб обговорити та визначити умови проведення дебатів, основні питання та їх регламент», – заявив Атрошенко.

О 12 годині 7 листопада прес-служба партії «Наш край» розіслала повідомлення, що Олександр Соколов викликає Владислава Атрошенка на дебати. Формат, час і місце дебатів пропонується погодити в штабах кандидатів, йдеться в повідомленні.

Громадський рух ЧЕСНО вітає бажання обох кандидатів взяти участь в дебатах, та сподівається, що в ході переговорів штабів буде досягнуто порозуміння, і дебати  таки відбудуться.

Нагадаємо,05 листопада чернігівське представництво громадського руху ЧЕСНО звернулося до учасників повторного голосування з виборів Чернігівського міського голови Олександра Соколова та Владислава Атрошенка провести напередодні виборів публічні дебати.

«Світова демократична практика полягає, зокрема,  в тому, що кандидати під час виборів  переконують виборців у привабливості своєї позиції під час публічних дебатів. Представники громадського  руху ЧЕСНО можуть виступити незалежною стороною, що гарантуватиме об’єктивність та неупередженість під час підготовки (визначення формату та місця проведення)  та проведення таких дебатів», – йдеться у зверненні громадських активістів.

Навігація записів

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?