Доньки та онуки оригінально привітали маму та бабусю

На початку серпня у нашої мами і бабусі Мисько Надії Василівни — ювілей. Їй виповнюється — 70 років, написали до редакції її доньки, син та онуки.

Багато це чи мало? Якщо подивитися на життя з точки зору певних періодів, які випали на її долю, то це, можливо, і багато. Але якщо відкинути всі подолані негаразди і поглянути через призму прекрасної миті нашого життя, то це, ой, як мало!

А проживає Мисько Надія Василівна зі своїм чоловіком Іваном в місті Конотоп Сумської області.

Діти, онуки, правнуки щиро вітають свою улюблену маму і бабусю з Днем народження!

Надія Василівна все своє життя віддала своїм дітям, а отже і виховала їх гідно. Дуже обожнює квіти, і взагалі не уявляє яким би похмурим було б життя без різнокольорових фарб квітучого світу. А тому обожнює не тільки красуватися квітами, а й вирощувати їх, плекати, доглядати за ними. І взагалі квіти для неї – як би вірні подруги: всі такі різні, зі своїм особливим характером і зовнішнім виглядом. Одні бувають більш примхливі, інші – менш. І до всіх потрібен особливий підхід, якщо хочеш, щоб був затишок і мир в будинку, у дворі і навколо.

А ще Надія Василівна вміє і любить випікати різну смакоту, і часом здається, що ніхто на світі краще її не спече і не приготує.

З любов’ю доньки Олена і Людмила, син Олександр, онуки Микола, Максим, Артем і Діма. Приєднується до привітань і чоловік Іван. Від щирого серця бажає довгих років життя, міцного здоров’я і сили у праці на благо всієї рідні.

Замовити привітання можна тут:

  1. http://www.sknews.net/vid-schyroho-sertsya/
  2. http://speckor.net/vitannya/

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?