Донеччанин передавав із Чернігова різні відомості сепаратистам ДНР

ТероризмПрокуратурою Чернігівської області направлений до суду обвинувальний акт щодо помічника терористів. 

Прокуратурою Чернігівської області після закінчення досудового розслідування направлений до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо громадянина, який підозрюється у сприянні діяльності терористичної організації (ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України).

Як встановлено досудовим розслідуванням, житель Краматорська Донецької області, перебуваючи в своєму місті, погодився на пропозицію представника терористичної організації «ДНР» збирати та передавати йому інформацію щодо підрозділів Збройних сил України, залучених до проведення антитерористичної операції.

Починаючи з вересня минулого року підозрюваний збирав такі дані на території Донецької області та телефоном передавав їх представникові «ДНР». Переїхавши у січні цього року на Чернігівщину, він продовжив свою протиправну діяльність, передаючи за тим же номером телефону одержану з зони АТО інформацію про розташування підрозділів Збройних Сил України.

Досудове розслідування в кримінальному провадженні проводилося слідчим підрозділом Управління СБУ в області, процесуальне керівництво здійснювала прокуратура Чернігівської області.

Санкція ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України — позбавлення волі на строк від восьми до п’ятнадцяти років з конфіскацією майна або без такої.

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?