До Дня Конституції чернігівські артисти створили кліп

28 червня 2020 року одночасно на офіційній сторінці Чернігівського обласного філармонійного центру та в соціальних мережах YouTube, Instagram і Facebook відбулася прем’єра кліпу на пісню гурту «Океан Ельзи» «Життя починається знов».

Історичні місцини Чернігова, виробничі цехи, торгово-розважальний центр… Порожньо і тихо у місті. У німоті застигло життя, чекаючи на поштовх. Чекає на новий шанс те, що колись кипіло, а потім знишкло…

Але звучить Слово, лунає Музика. І з кожним звуком, з кожною нотою, з кожним рухом місто наповнюється життям. Життя починається знов.

Свій проєкт – кавер-версію пісні гурту “Океан Ельзи” “Життя починається знов” – артисти обласного філармонійного центру присвячують Дню Конституції України, що відзначається 28 червня.

Забудьте про те, що на екрані артисти. Це ми з вами – українці. Це ми з вами – народ, що, за Конституцією, є носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні. Це ми – ті, хто своєю культурою, мистецтвом рушить це життя вперед!

Учасники проєкту у постановці Дмитра Обєднікова – заслужений артист України Сергій Сулімовський, Ольга Печко, Марина Коваленко, Макс Пузан; Театр танцю “Екватор”: Віктор Войников, Тетяна Герус, Марія Лагута. Оператор – Олександр Довбенко, монтаж – Оксана Османова, звук – Володимир Попов.

Особлива подяка за допомогу в реалізації проєкта: ТРЦ «Голiвуд», «Сiльпо», Швейна фабрика «Елегант», ресторан «Бiблiотека».

Пiлот FPV дрона Дмитро Торяник

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?