Для диких качок встановили плаваючі будиночки

18 січня для диких качок на р. Стрижень, біля Білого мосту в Чернігові, встановили плаваючі будиночки.

Це була ініціатива активних громадян, зокрема, Світлани Жимолостнової, Наталії Кохан, яких підтримали міський голова — Владислав Атрошенко та депутати Чернігівської міської ради, керівник УЖКГ — Ярослав Куц, керівник КП “ЗЕЛЕНБУД” — Роман Старіков, головний інженер — Василь Іванович.

Про це повідомила на своїй сторінці у facebook громадська діячка Ірина Березинець.

«Але особлива подяка старанним і ризикованим працівникам КП “Зеленбуд”, які вийшли в холод на лід і встановили плаваючі будиночки. І все це організував Сергій Михайлюк, за що йому особиста і особлива вдячність!» — наголошує Ірина Березинець.

Ірина Березинець завдячує підприємцю Євгену Реві, який сконструював та зробив такі гарні будиночки для птахів і Віктору Лазарю за підстил (солому), яку швидко привезли з Куликівки.

«Приходьте годувати пташок, андатр, черепах, які живуть під Білим мостом і чекають на нашу турботу, — зазначає Ірина Березинець. —До речі, в парку Берліна, наприклад, бігають кролики, а гуси — це місцева знаменитість Франкфурта. Тож і наш Чернігів — не гірший! У нас відтепер улюбленцями і окрасою міста є дикі качки. Це ж прекрасно!» 

Схожа публікація (відео, яке було зроблено до встановлення будиночків — Дикі птахи оселилися взимку у центрі Чернігова):

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?