Чотири ножові удари отримав батько від сина

За нанесення тяжких тілесних ушкоджень батьку – 6 років позбавлення волі, інформують в прес-службі прокуратури Чернігівської області.

Прокуратурою підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом нанесення умисного тяжкого тілесного ушкодження (ч. 1 ст. 121 КК України).

У судовому засіданні прокурор надав беззаперечні докази, що у січні 2018 року обвинувачений, знаходячись у стані алкогольного сп’яніння, почав вимагати у батька, який увечері повернувся з роботи, гроші, на що отримав відмову.

У ході сварки повнолітній горе-син завдав батьку, з яким вдвох проживали у квартирі, чотири удари ножем в область тулубу. Після нанесення тілесних ушкоджень медичної допомоги не надав, автомобіль швидкої допомоги не викликав, натомість потерпілий протягом ночі пролежав на підлозі, затуляючи руками рани.

Згідно висновків судово-медичної експертизи у потерпілого виявлено множинні проникаючі колото-різані поранення живота з пошкодженням селезінки, брижі кишок, шлунку, печінки, ускладнені внутрішньо-черевною кровотечею.

Вироком Новозаводського районного суду обвинуваченого визнано винуватим у вчиненні інкримінованого злочину та призначено покарання у виді 6 років позбавлення волі.

Навігація записів

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?