Чому на Чернігівщині зникли горобці

Горобці, яких ще до відлову встиг зафіксувати кореспондент sknews.net
Горобці, яких ще до відлову встиг зафіксувати кореспондент sknews.net

У Чернігові майже повністю зникли горобці! Відразу розповзлися по місту різні чутки. Редакція зв`язалася з представником Головного управління з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області майором Олександром Нечипоруком, аби з`ясувати проблему.

Як повідомив О.Нечипорук, останній тиждень березня велась активна в таємному режимі робота спільно з секретним підрозділом СБУ з відлову саме горобців. Такі заходи були вжиті на виконання Директиви №1050 Головнокомандуючого Збройними Силами України.

Національний науково-дослідний інститут мікробіології, філія якого розташована якраз у Чернігові, розробила технологію світового масштабу – залучення птахів для отримання певних розвідувальних даних у тилу ворога, де іншими способами отримати таку важливу інформацію практично неможливо.

До ексмерименту, який тривав більше ніж півроку, вдалися після того, як стало зрозуміло, що звичайними методами зупинити військову агресію Росію щодо України буде неможливо. На початковій стадії важливої роботи були відібрані різні птахи. Науковці довели, що серед птахів тільки горобці можуть виконувати важливу місію з отримання досить важливих відомостей, що безумовно позитивно впливатиме на обороноздатність країни. Ці птахи здатні акумулювати в собі певну енергетичну систему біополя, де вони якраз перебувають. Спеціальна техніка (мікрочіп) вмонтовуються в пір`я птахів і таким чином біополе передає «пташину» інформацію на мікрочіп, а звідти вона надходить на центральний пульт. Спеціальна техніка «навчилась» розпізнавати не тільки мову птахів, а й все те, що вони накопичують протягом трьох-чотирьох годин у своєму мозку. Відтак вся інформація про розташування об`єктів на непідконтрольній території, отримана від птахів через спеціальний чіп, розшифровується в центральному дислокаційному пункті.

Звичайно, що подробиці цього експерименту не розголошуються, але науковці відзначають — результати, досягнуті під час експерименту, перевершили усілякі сподівання. Є впевненість, що розробка українських, у т.ч. і чернігівських науковців, стане відкриттям всесвітнього масштабу.

Ну, а поки що, горобці відлетіли на Схід України і вже виконують почесну місію. За їх допомогою почала надходити архіважлива інформація до Генерального Штабу ЗС України, де вироблятиметься стратегія на новій платформі ведення війни з ворогом.

Сергій ПРАВДЮК, спеціально для видання «Суспільний кореспондент»

Ще цікаві повідомлення

6 Thoughts to “Чому на Чернігівщині зникли горобці”

  1. Петр

    С 1 апреля! Воробьи -разведчики это классно.Надо подкинуть эту статью на КисельТВ. Про снегирей он уже рассказал!

  2. Игорь

    Супер, воробьи в небе, а по земле нужно запустить ежиков,они особенно в тумане сильны!!!

  3. Нориа

    З Днем сміху вас! Ну насмішили!

  4. Нориа

    Идиотизм! У нас на львовщине, уже несколько лет- может,даже больше 10-ти- как пропали все воробьи.Экология? Нет. Радиация? Возможно. Или другие факторы, но никак не действия СБУ подействовали.

  5. Сергей

    Супер!!! Следующий шаг истребитель чижик-1 подсказка ( микропулемет на клюв) 1.04.2015

  6. Станислав

    Ну хоть кто-то делает дело...

Не бажаєте прокоментувати?