Чому на аудієнцію до Президента їздять вночі

В Україні іде повна дискредитація всієї правоохоронної системи. Про це заявив політик, віце-прем’єр-міністр (2005) Роман Безсмертний.

«Іде повна дискредитація всієї правоохоронної системи. Старі органи розвалюються, нові з абсолютно різних причин не набувають сили. Влаштовується колотнеча між ними. Фактично ми знаходимось в умовах, коли інститути держави руйнуються. Це може бути дуже легко використано нашим сусідом. Все набагато гірше, ніж розбірки всередині країни», — сказав він.

На його думку, не може бути так, щоб до кволості доводилися конституційні органи (ГПУ), і піднімалися неконституційні (НАБУ, ДБР).

«Ця непродуманість далі запустила процес дискредитації тих органів, які знаходяться поза межами Конституції. Невипадковий саботаж фінансування цих органів, кадрового наповнення, всі ці розбірки. Нерозуміння того, які функції Президента, хто такий Ситник і чи можна йому сісти в автомобіль і приїхати до глави держави? Насправді, не мав він такого права, робочі питання вирішуються у службовий час. Ми четвертий рік живемо, коли країна працює по графіку Сталіна – вночі», — вважає політик.

При цьому Безсмертний привів приклад президента США Дональда Трампа, якому морально-етична комісія із сенаторів та конгресменів робить зауваження, якщо він на 5 хвилин довше говорив з людиною в Овальному кабінеті.

«Ми продовжуємо жити совком. Цікаво, Ситник біг до Президента із задоволенням чи десь в душі таки було питання: я ж все-таки очолюю антикорупційний орган? Раз ми стали на шлях боротьби з корупцією, треба прямо в законі записувати, що подібні речі категорично заборонені», — переконаний політик.

Нагадаємо, про те, що пізно ввечері глава НАБУ Артем Ситник міг їздити додому до Президента, стало відомо із розслідування програми «Схеми» на «Радіо Свобода». Пізніше він підтвердив, що кілька місяців тому така зустріч відбулася.

Спеціально для видання sknews.net

На фото: Артем Ситник

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?