Чому мешканці гуртожитку в Чернігові не можуть приватизувати свої “метри”

Боротьба за справедливі і гідні умови життя мешканців гуртожитку в Чернігові продовжується.

Ще 4 травня Чернігівський Окружний адміністративний суд визнав протиправним та скасував рішення Чернігівської обласної ради “Про передачу в оперативне управління навчальному закладу “Чернігівський базовий медичний коледж” Чернігівської обласної ради будівлі, що розташована за адресою: м. Чернігів, вул. П.Осипенко 2-а.

Проте Чернігівська обласна рада подала апеляційну скаргу, яку буде розглядати Київський апеляційний адміністративний суд 14 червня о 10.00. Якщо суд залишить рішення Чернігівського Окружного адміністративного суду без змін, мешканці отримають законну можливість для приватизації їхнього житла!

«Ми будемо з мешканцями гуртожитку йти до кінця і разом з ними 14 червня будемо відстоювати їх права та законні інтереси вже у Київському апеляційному адміністративному суді!» – підсумувала голова чернігівського Руху Валентина Наливайченка «Справедливість» Оксана Голубова.

Тож 8 червня в цьому гуртожитку (вул. Поліни Осипенко, 2-А) пройшло зібрання мешканців з представниками Руху В.Наливайченка “Справедливість” та адвокатом Сергієм Вольфовським. Метою зустрічі, як пояснила Оксана Голубова,  було роз’яснення мешканцям ситуації, що на даний час склалася навколо їх гуртожитку та надання практичної юридичної консультації з питань приватизації приміщення, в якому вони проживають вже тривалий час.

Активісти “Справедливості” мешканцям гуртожитку роздали типові заяви на приватизацію житла та надали роз’яснення щодо подальшої процедури.

 

 

 

 

 

 

 

Навігація записів

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?