Чому Красна площа в Чернігові стала місцем конфлікту?

1Благодійник Геннадій Корбан переконаний: хтось хоче розсварити його з волонтерськими організаціями. Приводом для майбутніх конфліктних ситуацій стала… Красна площа. 

Як відомо, волонтерські організації міста разом з Чернігівською облдержадміністрацією оголосили про проведення у неділю 28 червня на головному майдані обласного центру пам‘ятної акції – «Родинне коло» на честь загиблих воїнів АТО. Але заявку на площу ще на початку червня подавали і Геннадій Корбан разом з однодумцями. Геннадій Корбан пояснює ситуацію журналістам на брифінгу у прозорому Штабі біля набережної Стрижня:

– Міська влада зробила все, щоб зіштовхнути лоб у лоба – нас з волонтерськими організаціями, з сім‘ями учасників АТО, які збиралися провести панахиду на Красній площі – за своїм родичем та другом, який загинув в АТО. Коли ми про це довідалися, то абсолютно свідомо поступилися своєю заявкою, щоб нашим захисникам була віддана належна шана. А наш захід – концерт українських зірок – ми перенесли на інший майданчик – на сцену біля Стрижня. Ми розуміємо, що це таке війна та втрата близьких. Чимало наших однодумців живе у прифронтовій Дніпропетровській області і самі пройшли через це. Пам‘ять, підтримка, повага – ці речі набагато вагоміші за будь-який концерт. Шкода тільки, що місцева влада керується не голосом розуму, а іншими міркуваннями, та намагається нас усіх розсварити. Але їй це не вдасться. Конфліктів не буде. 
Роман Семашко
Роман Семешко

Роман Семешко, юрист, волонтер і довірена особа Геннадія Корбана доповнює:

– Я вважаю, що це була штучно створенаситуація, але ми пішли назустріч – і перенесли усі наші заходи, присвячені Дню Конституції України та Дню молоді в інше місце. Попри те, що юридично ще 2 червня цього року ми направляли до міської ради офіційне повідомлення про проведення усіх заходів. Ми розраховували на те, що міські чиновники виявляться розважливими і дозволять усім жителям Чернігова провести акції мирно, без сварок. Зазначу, що «Родинне коло» – захід, який проводиться в Чернігові не вперше. Торік я, як учасник проекту з надання безкоштовної юридичної допомоги родинам учасників АТО, допомагав з організаційними моментами з цього заходу. І цього року місяць тому ми теж відгукнулися на заклики волонтерів про підтримку – допомогли з канцелярією та оргтехнікою. 

3Що цікаво, організатори «Родинного кола» ще кілька днів тому виявили бажання разом з Геннадієм Корбаном дати пояснення громадськості. Їх офіційно запросили на брифінг у якості учасників. Однак, організатори змінили думку і пояснили, що через певні незручності вони не зможуть взяти участь у брифінгу. Але усі пояснення журналістам охоче нададуть – якщо вони направлять інформаційні запити.

Ще цікаві повідомлення

One thought on “Чому Красна площа в Чернігові стала місцем конфлікту?

  1. Ольга

    А чи на забагато йому змов і підстав мерещиться? Вже аж підозра виникая: чи то він не сам себе піарить таким чином?

Не бажаєте прокоментувати?