Чернігівцям масово скасовують субсидії

Ще 7 квітня цього року Уряд ухвалив постанову, що набула чинності 1 травня. Документ визначив нові правила призначення субсидій. Влітку зміни пройшли майже непомітно, але з настанням опалювального сезону “покращення” відчують багато українців, зокрема безробітні, заробітчани, подружні пари та заможні сім’ї.

Про це розповіла Тетяна Марчук — начальник управління праці та соціального забезпечення Новозаводської у Чернігові ради.

Як і раніше, чинна втрата субсидії терміном на один рік у разі покупки на суму понад 50 тисяч гривень, до цього додається отримання на цю суму подарунка, спадщини тощо. Важко доведеться офіційним безробітним.

Розпрощатись із пільгами доведеться і тим, хто працює за кордоном.

Загалом фахівці говорять про велику кількість нововведень. Так, через те, що субсидії призначатимуть уже не на календарний рік, а на неопалювальний і опалювальний сезони, для останнього враховуватимуть доходи за перше півріччя цього року.

Чернігівцям масово скасовують субсидії

Чернігівцям масово скасовують субсидії7 квітня цього року Уряд ухвалив постанову, що набула чинності 1 травня. Документ визначив нові правила призначення субсидій. Влітку зміни пройшли майже непомітно, але з настанням опалювального сезону “покращення” відчують багато українців, зокрема безробітні, заробітчани, подружні пари та заможні сім’ї. Як і раніше, чинна втрата субсидії терміном на один рік у разі покупки на суму понад 50 тисяч гривень, до цього додається отримання на цю суму подарунка, спадщини тощо. Важко доведеться офіційним безробітним. Розпрощатись із пільгами доведеться і тим, хто працює за кордоном. Загалом фахівці говорять про велику кількість нововведень. Так, через те, що субсидії призначатимуть уже не на календарний рік, а на неопалювальний і опалювальний сезони, для останнього враховуватимуть доходи за перше півріччя цього року.

Опубликовано ИнформБюро Новости Пятница, 14 сентября 2018 г.

Інформбюро новини

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?