Чернігівці познайомилися з фотовиставкою про Литву

Днями у Чернігівській центральній міській бібліотеці імені Михайла Коцюбинського Київський фотоклуб «9×12» презентував чудову фотовиставку «Знайомтесь – Литва», яка відбулася в рамках творчої співпраці фотоклубу «Прекрасне поруч», що працює при цій бібліотеці, з київськими колегами.

Андрій Чекановський

Фотоклуб «9×12» засновано у 1997 році. За час його діяльності у ньому перебувало більше трьохсот захоплених фотомистецтвом аматорів та професіоналів. Учасники фотоклубу мають багато нагород міжнародних та вітчизняних фотоконкурсів. Також Київський фотоклуб «9×12» постійно організовує фотопленери та фотомандрівки, бере участь у подібних заходах як в Україні, так і за кордоном.

На відкритті фотовиставки керівник фотоклубу «9×12» Андрій Чекановський розповів, що торік вони брали участь у фотопленері в Литві («Ода графу Косаковському», місто Укмерге і довкола), а потім мандрували та знайомилися з повсякденним життям країни, її мешканцями, з природою і деякими пам’ятками історичної спадщини.

«Нас вразили привітність і розважливість литовців, їх шанобливе ставлення до своєї історії, культури і природи краю. За допомогою фотографії ми хочемо поділитися своїми враженнями і познайомити глядачів із цією країною» – розповів Андрій Чекановський.

Присутні на презентації мали змогу здійснити уявну коротку мандрівку вулицями старого Вільнюса, Шяуляю, Укмерге, дюнами Ніди на балтійському узбережжі, святою Горою Хрестів, литовським селом і Тракайським замком.

Київські фотографи почули слова подяки за гарну фотовиставку від фотохудожника Віктора Кошмала, старшого наукового співробітника обласного художнього музею імені Г. Галагана Олени Ісаченко, художнього керівника обласного театру ляльок ім. О. Довженка Віталія Гольцова, який має литовське коріння. Також своїми враженнями від заходу поділилися і члени фотоклубу «Прекрасне поруч» та висловили надію на подальшу співпрацю.

Наразі фотоклуб «Прекрасне поруч» готує для представлення у столиці свою фотовиставку, яка покаже киянам та гостям міста красу чернігівського краю.

Олена Куннова

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?