Чернігівці хочуть отримувати продуктові набори, а міліція не дає

пайкиКілька сотень людей перекрили дороги в Чернігові у відповідь на дії міліції, яка блокує видачу продуктів в наметах Благодійного об’єднання «УКРОП».

22 липня, в Чернігові міліцією було затримано автомобіль з продуктами харчування неподалік від намету по вул. 1-го Травня, де представники БО «УКРОП» роздають людям продуктові набори. Автомобіль був заблокований співробітниками міліції і представниками батальйону «Кіровоград». Близько 14:00 машину розблокували і роздача продуктів малозабезпеченим чернігівцям була продовжена. Крім того, міліція також заблокувала видачу продуктових наборів і в наметі, яка розташована в Бобровиці. Після цього люди почали перекривати проїжджу частину на деяких дорогах Чернігова і вимагати припинити свавілля міліції і влади.
Раніше міліція Чернігівської області зажадала від суб’єктів виборчого процесу припинити роздачу продуктових наборів. Проте ще 21 липня 2015 Чернігівський окружний адміністративний суд постановив, що не вважає підкупом надання продуктових наборів малозабезпеченим чернігівцям від благодійної організації «УКРОП».

Максим СКВОРЦОВ

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?