Чернігівський міський голова запропонував відтермінувати локдаун

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко звернувся з листами щодо відтермінування рішення про введення локдауну в Україні з 8-го до 24-го січня 2021 року до прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, міністра охорони здоров’я Максима Степанова та голови Асоціації міст України Віталія Кличка.

Про це повідомляє sknews.net з посиланням на інформацію Чернігівської міської ради.

— Індикаторні показники свідчать про стабілізацію ситуації з пандемією СOVID-19 в Україні та контрольовану ситуацію з наданням медичної допомоги у закладах охорони здоров’я. На фоні цього запровадження додаткових жорстких карантинних обмежень завдасть невиправдано тяжких наслідків для громадян, підприємців, територіальних громад та держави в цілому. Сьогодні масовий характер носять звернення представників бізнес-спільноти, оскільки вони втрачають власну справу, не мають джерел доходу та коштів для утримання своїх родин, — зазначив Владислав Атрошенко.

Чернігівський міський голова просить прем`єра Дениса Шмигаля врахувати викладені в листі аргументи та відтермінувати рішення про додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи на території України, запроваджені постановою Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року №1236 з 8 січня.

Владислав Атрошенко у своєму листі до міністра охорони здоров’я просить додатково проаналізувати динаміку захворюваності та звернутися до Кабміну з такою ж пропозицією про відтермінування.

З аналогічним проханням очільник Чернігова звернувся і до мера Києва Віталія Кличка, аби і він підтримав його ініціативу від імені Асоціації міст України та органів місцевого самоврядування.

Тим не менш, як стало щойно відомо, Уряд прийняв остаточне рішення про те, що з 8 січня 2021 року в Україні набуває чинності локдаун на всій території.

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?