Чернігівська письменниця дарує людям надію…

Кожного року відомі люди Чернігівщини декларують свої доходи, подаючи приклад іншим. Це діячі культури та мистецтва, науковці,  спортсмени тощо.

Днями до кампанії декларування доходів, отриманих у 2014 році,  долучилася Олена Печорна – відома українська письменниця, лауреат українсько-німецької премії імені Олеся Гончара та обласної премії імені М.Коцюбинського, член спілки письменників України.  Пані Олена щороку бере участь у заходах Чернігівської ОДПІ, присвячених декларуванню  доходів, виявляє активну громадянську позицію.

Приємно відзначити, що письменниця з радістю прийняла запрошення взяти участь у публічному декларуванні доходів, принесла з собою видані твори –  романи «Грішниця» та «Кола на воді», які через підвищений попит  читачів перевидавалися додатковим тиражем. Восени минулого року побачив світ новий роман Олени Печорної  «Фортеця для серця».

Особисто подаючи приклад іншим громадянам, письменниця зазначила: «У своїх творах я пишу про людей і для людей, завжди дарую їм надію. Я хочу, щоб мене почули заможні та впливові мешканці Чернігівщини, які за два десятиліття незалежності нашої держави збудували на цій землі бізнес. Зважаючи на непередбачуваність сьогодення,  Україна, як ніколи, потребує вашої підтримки, отже кожна гривня сплаченого податку може допомогти державі у нелегкий час. Треба пам’ятати про те, що нікому ще не вдавалося придбати собі  нову Батьківщину!».

Пані Олена охоче спілкувалася з відвідувачами Центру обслуговування платників Чернігівської ОДПІ, відповідала на поставлені запитання та наголошувала на важливості своєчасного декларування доходів.

Отже, свідомо декларуючи доходи та сплачуючи податки, громадяни роблять свій особистий внесок у добробут своєї держави! Нагадуємо, що декларація про майновий стан і доходи подається громадянами до 1 травня 2015 року до податкової інспекції за місцем реєстрації платника податку.

Лідія ФАЛЬЧЕВСЬКА

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?