Чернігівська «Десна» стартувала вдало

25 липня на центральному міському стадіоні відбувся матч першого туру Чемпіонату України з футболу у Прем'єр-лізі. «Десна» приймала дебютанта — одеський «Чорноморець».

Принагідно слід зазначити в сезоні 2021/2022 у вищій лізі змагатимуться 16 команд, у два кола (30 турів): «Шахтар» (Донецьк), «Динамо» (Київ), «Зоря» (Луганськ), «Десна» (Чернігів), ФК «Олександрія» (Олександрія, Кіровоградська область), «Колос» (Ковалівка, Васильківський район, Київська область), СК «Дніпро-1» (Дніпро), ФК «Маріуполь», «Ворскла» (Полтава), ФК «Львів», ФК «Минай» (Минай, Ужгородський район, Закарпатська область), «Рух» (Львів), «Інгулець» (Петрове, Кіровоградська область), «Чорноморець» (Одеса), «Верес» (Рівне), «Металіст 1925» (Харків).

В період міжсезоння в чернігівську команду прийшли нові футболісти – Євген Цимбалюк, Тарас Завійський, Євген Селін, Олександр Сафронов, Ілля Шевцов, Вадим Жук, Вікентій Волошин, Крістіан Біловар. На жаль, залишила чернігівську команду ціла низка гравців минулорічного основного складу – Максим Імереков, Йоонас Тамм, Андрій Гітченко, Владислав Огіря, Євген Чепурненко, Юхим Конопля, Євген Паст, Павло Полегенько, Андрій Мостовий, Артем Сухоцький, Олександр Волков.

В першому таймі футболісти «Десни» домінували на полі. В той час, одесити грали другим номером. На 39-й хвилині гравець «Чорноморця» Богдан Білошевський грубо зіграв проти Андрія Тотовицького і арбітр матчу хмельничанин Олексій Деревинський вилучив кривдника з поля.

На початку другої половини гри чернігівці, скориставшись чисельною перевагою, відкрили рахунок. Тарас Завійський виконав майстерну передачу на Владислава Калитвинцева, який і відправив м’яч в самісіньку «дев’ятку» одеситів.

На 56-й хвилині матчу Калитвинцев оформив дубль. Денис Безбородько навісив з лівого флангу в штрафний майданчик гостей, Тарас Завійський скинув м’яча на Владислава Калвинцева, який і зробив рахунок 2:0.

Після другого забитого голу «сіверяни» продовжували володіти територіальною та ігровою перевагою і наприкінці матчу забили втретє. Тарас Завійський ударом головою, замкнув навісну передачу Єгора Картушова, поставивши крапку в матчі – 3:0.

Матч другого туру «Десна» проведе 1 серпня на виїзді проти ФК «Маріуполь».

Результати матчів 1 туру:

«Десна» (Чернігів) – «Чорноморець» (Одеса) 3:0.

«Верес» (Рівне)–«Колос» (Ковалівка) 0:0. «Зоря» (Луганськ) — ФК «Олександрія» 0:1.

«Шахтар» (Донецьк) — «Інгулець» (Петрове) 2:1.

«Металіст 1925» (Харків) – «Рух» (Львів) 2:1.

ФК «Львів» — ФК «Маріуполь» 1:1.

«Ворскла» (Полтава) — СК «Дніпро-1» буде зіграно 26 липня. «Динамо» (Київ) – ФК «Минай» перенесено на 11 серпня.