Чернігівщина: що діється на кордоні з Білоруссю

Протягом тижня (10 серпня по 17 серпня 2020 року) обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою. Державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску через державний кордон здійснюється посилений прикордонний контроль.

Як повідомила для видання www.sknews.net майор прикордонної служби Галина Шеховцова, порушень державного кордону України не допущено, пункти пропуску, які за рішенням Уряду продовжують свою роботу, працюють безперебійно, безпеку осіб, що перетинають державний кордон персоналом прикордонного загону забезпечено.

За спробу порушення державного кордону України до адміністративної відповідальності притягнуто 2 особи.

З 10 по 17 серпня 2020 року на Чернігівщині через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 21,1 тис. осіб та 8,4 тис. транспортних засобів. Не пропущено через державний кордон 18 осіб.

До адміністративної відповідальності притягнуто 24 особи, яких оштрафовано на 24990 гривень.

Температурний скрінінг, що проводиться відносно громадян, які в’їжджають до України, проведено у 1179 осіб. Випадків виявлення осіб з підвищеною температурою або явними ознаками вірусних захворювань не зафіксовано.

Мобільний додаток для контролю режиму обсервації та самоізоляції «ДіЙ Вдома» встановлено 1359 особам, при цьому 193 особи відмовились встановлювати додаток, про що повідомлено Національну поліцію.

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?