Чернігівщина готується до першої ожеледиці

На Чернігівщині поки що підвищена вологість, мряка та туман. На цьому тижні прогнозується зниження температури до мінусових показників.

За таких погодних умов очікуємо утворення слизькості на покритті. Готуємось до цілодобового чергування дорожнього господарства та, за необхідності, проведення робіт з обробки покриття проти ожеледиці.

Просимо водіїв завчасно підготуватись до погіршення погодних умов і обов’язково перевдягнути автівки у зимові шини.

Звертаємо увагу на аварійно-небезпечні ділянки доріг Чернігівщини з крутим підйомом та спуском. В осінньо-зимовий період рухатись по ним необхідно особливо обережно. А водіям вантажівок – обов’язково використовувати ціпки проти ковзання. Їх перелік за посиланням.

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області звертається до водіїв!

Шановні водії, при погіршенні погодних умов будьте особливо уважні та обережні на дорозі. Обирайте безпечну швидкість та дистанцію руху, уникайте різких маневрів. За обмеженої видимості при туманній погоді вмикайте спеціальні фари, аби бути помітними для інших учасників дорожнього руху.

На випадок погіршення погодних умов на дорогах Чернігівської області визначені місця відстою автомобільного транспорту. Їх перелік за посиланням.

Прогноз погоди на найближчі дні від Чернігівського обласного центру з гідрометеорології.

17 листопада 2020 р.

По Чернігівській області. Хмарна погода з проясненнями, без істотних опадів. Вітер південно-східний 7-12 м/с. Температура вночі 1-6º морозу, вдень від 3º морозу до 2º тепла.

По м. Чернігову. Хмарна погода з проясненнями, без істотних опадів. Вітер південно-східний 7-12 м/с. Температура вночі 2-4º морозу, вдень від 1º морозу до 1º тепла.

На 18-19 листопада

Хмарна погода з проясненнями, вночі 18 листопада місцями невеликий сніг, в решту часу без істотних опадів. На дорогах подекуди ожеледиця. Вітер південний 7-12 м/с. Температура вночі 1-6º морозу, вдень 2° морозу до 3º тепла.

На 20-21 листопада

20 листопада без істотних опадів, 21 листопада невеликі опади. Температура вночі 20 листопада 1-6º морозу, 21 листопада від 4° морозу до 1º тепла, вдень від 2° морозу до 3° тепла.

Абсолютний максимум температури повітря 15 листопада становив 13,6º у 1969 році, абсолютний мінімум температури повітря 16 листопада 13,2º морозу у 1993 році.

Середньодобова температура вища за норму на 3º.

Середній атмосферний тиск у м. Чернігові 15 листопада склав 756 мм рт. ст.

Радіаційний фон у постійних пунктах спостережень на 8 годину ранку знаходився у межах 0,008-0,013 мР/год.

Рівень води в р. Десні біля м. Чернігова на 8 годину ранку 16 листопада склав 116 см. Температура води 5,6º.

Руслан ОВСЄЄНКО, начальник  центру, спеціально для видання sknews.net

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?